Prelegenci

Zobacz, kogo będzie można usłyszeć w czasie tegorocznej edycji konferencji.

Arkadiusz Bazylko
img

Arkadiusz Bazylko

Adwokat, w swojej praktyce koncentruje się na problematyce prawa zobowiązań ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów IT oraz prawa zamówień publicznych. Doradza wykonawcom starającym się o uzyskanie zamówienia. Posiada doświadczenie w sporządzaniu odwołań oraz występowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych. Stały współpracownik największej firmy informatycznej w Polsce –Asseco Poland S.A., aktywny uczestnik negocjacji odnośnie kontraktów IT o znacznych wartościach. Współpracuje z portalem GoldenLine.pl w zakresie dochodzenia należności od dłużników.

Rahim Blak
img

Rahim Blak

CEO click community - agencji social media zatrudniającej ponad 60 social media specjalistów, oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

Piotr Bombol
img

Piotr Bombol

Z wykształcenia ekonomista, zdobywca nagrody Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską. Najpierw w DDB&tribal odpowiadał za strategię interaktywną oraz prowadził dział social media, w tym przede wszystkim dla McDonald’s, PLL LOT oraz T-Mobile. Następnie w Deloitte Digital tworzył usługi na pograniczu reklamy i consultingu. Główny prelegent DDB Digital Academy. Występował między innymi na Forum IAB, Kongresie Badaczy Rynku i Opinii, Esport Forum oraz Game Industry Conference.

Grzegorz Borowik
img

Grzegorz Borowik

Zanim zaczął prowadzić badania w projekcie Golem Network, którego celem jest stworzenie globalnego superkomputera, przez piętnaście lat rozwijał swoje zainteresowania naukowe m.in. z dziedziny inteligencji obliczeniowej, technik maszynowego uczenia, czy cyberbezpieczeństwa. Jako pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej został m.in. laureatem programu „Top 500 Innovators” realizowanego w Haas School of Business na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. W Nowej Zelandii, Knowledge Engineering and Discovery Research Institute, w Auckland, prowadził badania z zakresu praktycznego zastosowania sztucznych sieci neuronowych. Wykładowca akademicki, matematyk, aktywny programista i pasjonat fotografii.

Michał Brański
img

Michał Brański

Od 10 lutego 2014 roku Członek Zarządu/ VP Strategia.
Michał Brański stworzył w 1999 r. wraz z Jackiem Świderskim i Krzysztofem Sierotą portal internetowy pod nazwą go2.pl (późniejsze o2.pl), a w 2000 r. założył MediaOne sp. z o.o. (późniejsze: o2.pl sp. z o.o., a następnie Grupa o2 sp. z o.o., która w 2011 r. została przekształcona w spółkę akcyjną Grupa o2 SA (obecnie Wirtualna Polska Holding SA).
Od powstania portalu do dnia dzisiejszego rozwija on działalność założonej Spółki i jej spółek zależnych na polskim rynku internetowym, pełniąc funkcję Członka Zarządu Spółki i spółki zależnej Wirtualna Polska Media SA. Od 2009 r. Michał Brański jest członkiem zarządu Borgosia Investments Limited, a od 2014 r. Prezesem Zarządu w 10x SA i Now2 Sp. z o.o. (od 2015 r.) Ponadto Michał Brański zasiada w Radzie Nadzorczej spółki WP1 sp. z o.o. (od 2016 r.).
Michał Brański studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing.

Bartosz Brennek
img

Bartosz Brennek

W branży reklamowej od 6 lat. Pracował zarówno po stronie agencji mediowych, jak i kreatywnych. Aktualnie w ZenithMedia odpowiedzialny za przygotowanie koncepcji komunikacyjnych oraz strategii mediowych dla kluczowych klientów agencji. Krytycznie analizuje trendy – w szczególności zainteresowany etycznymi konsekwencjami rozwoju technologii w branży reklamowej.

Grzegorz Brożyna
img

Grzegorz Brożyna

Prawdopododnie najstarszy snapchater w kraju. Zarabia na życie robieniem appek. Ma Wi-Fi.

Marian Bruliński
img

Marian Bruliński

Architekt i urbanista, od 12 lat związany z marketingiem inwestycji mieszkaniowych. Właściciel agencji specjalizującej się w obsłudze inwestycji deweloperskich. Współpracował z największymi firmami deweloperskimi w Polsce i Europie tworząc kreacje, a także dostarczając badania, strategie i autorskie rozwiązania technologiczne wspierające proces sprzedaży. Obecnie odpowiedzialny za rozwój platformy obido.

Maciek "mediafun" Budzich
img

Maciek "mediafun" Budzich

Autor bloga o mediach, marketingu i internecie – mediafun.pl. Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością. Przygląda się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, tropi nieetyczny marketing „szemrany”, wykorzystuje i testuje większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nadal nie wie czy reklama kłamie.

Witold Chomiczewski
img

Witold Chomiczewski

Radca prawny i wspólnik w Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych sp.k. Lider specjalizacji E-Commerce. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z E-Commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Redaktor naczelny Portalu Prawa IT. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Jakub Cyran
img

Jakub Cyran

Nagradzany prelegent i przedsiębiorca. Współautor książki Biblia eBiznesu 2, wykładowca na Politechnice Białostoskiej (studia podyplomowe, Marketing internetowy). A przede wszystkim praktyk. Rozwijał i zarządzał GO.PL sp. z o.o., które zdobyło nagrody w kategorii Innowacja roku oraz Narzędzie generujące sprzedaż (Ekomersy 2014 i 2015) oraz był finalistą konkursu Aulery (2015). Dzisiaj pomaga firmom zarabiać, jako konsultant i szkoleniowiec.

Piotr Czajka
img

Piotr Czajka

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Autor publikacji naukowych o charakterze podatkowym. Pasjonat nowoczesnych technologii. Wspiera przedsiębiorców z branży nowych technologii, w rozwiązywaniu problemów prawnych, zwłaszcza w kwestiach zarządzania treściami. Szczególnie zainteresowany prawem autorskim, ochroną danych osobowych, umowami gospodarczymi, formami prawnymi prowadzenia działalności w sektorze internetowym oraz ich wpływem na kwestie podatkowe. Kwestie zawodowe łączy z pasją do fotografii, praktycznie podchodząc do problemów twórców.

Krzysztof Czeczot
img

Krzysztof Czeczot

aktor ale także producent audiobooków. Wyreżyserował największe hity Audioteka pl jak Gra o Tron, Blade Runner czy Karaluchy. Od kilku lat produkuje content audio prowadząc firmę OSORNO, w której powstały takie słuchowiska jak Bestia o seryjnym mordercy Leszku Pękalskim, Jan Karski o polskim kurierze, czy BIBLIA AUDIO superprodukcja - największe słuchowisko radiowe w Europie. Jego dewiza to nie produkujmy słuchowisk - róbmy filmy bez obrazu.

Adam Drzewicki
img

Adam Drzewicki

Rzucił studia prawnicze na trzecim roku stwierdzając, że paragrafy jednak go nie pasjonują i przeniósł swoją uwagę na video w Internecie. Mieszkając bez telewizora zaczął oglądać zagraniczny Youtube, który stał się inspiracją dla programu MaturaToBzdura.TV.
Kanał zaczął działać w 2010 roku i szybko zdobył sympatię widzów, którzy regularnie oglądają zmagania przechodniów z pytaniami, na które mogłoby się wydawać oczywiste.
Program stał się na tyle popularny, że Minister Edukacji Katarzyna Hall spotkała się z twórcami programu, aby porozmawiać o polskiej edukacji.
W 2011 r. Adam stworzył pierwszy dedykowany firmowy kanał na Youtube w Polsce, dla portalu nokaut.pl.
Obecnie zajmuje się rozwojem nowego projektu, jakim jest aplikacja quizowa o nazwie Quiz House. Aplikacja okazała się adekwatnym uzupełnieniem kanału, o czym świadczy uzyskanie ponad 100 tysięcy pobrań w 30 dni.

Karol Dudij
img

Karol Dudij

Head of Commercial, Unified Factory S.A. Specjalista w zarządzaniu procesami sprzedaży i obsługi klienta. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii biznesowych w obszarach B2B, projektowaniu łańcucha dostaw czy rozwiązań sprzedażowych, zdobywane w największych sieciach sprzedażowych o globalnym zasięgu działalności takich jak Action S.A. czy Agito.pl.

Łukasz Gad
img

Łukasz Gad

Art director agencji interaktywnej Veneo, projektant graficzny, motion designer i twórca kanału You Tube "GAD MODE". Projektował m.in. dla marek Ikea, Epson, Lubella, lody Koral, Bayer, Hurom, Royal Canin, Hipp, Top Secret, Troll, Esselte, Virtu, Paclan, Gorenje, Dominium, Piwniczanka i innych. Wieloletni działacz i członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się zarządzaniem projektami i szeroko pojętym marketingiem, zwłaszcza zagadnieniami z zakresu działań BTL, wizerunku, marki osobistej, blogosfery. Uwielbia historię Zimnej Wojny, muzykę drum'n'bass, fantastykę oraz gry komputerowe.

Marcin Galicki
img

Marcin Galicki

Założyciel i CEO Grupa wspieram .to, w skład w której wchodzą Wspieram.to Pomagamy.im oraz Crowdmade.pl. Na codzień wdraża strategie rozwoju oraz nadzoruje marketing i pr firmy. Absolwent Informatyki i Public Relations. Doświadczony marketing manager i organizator eventów kulturalnych i muzycznych. Wokalista w industrial metalowym projekcie muzycznym Cruentus. Zafascynowany kulturą współpracy, crowdsourcingiem oraz finansowaniem społecznościowym na świecie, postanowił zaszczepić go na polskiej ziemi. Fan mocnej muzyki, nowych technologii i ciekawych zjawisk w social mediach i kontrowersyjnej ale inteligentnej reklamy.

Adrian Gamoń
img

Adrian Gamoń

Wierzę, że komunikacja zmienia świat. Udowadniam to na co dzień jako strateg, szkoleniowiec i stojąc na czele agencji Social Frame. Podczas mojej 8-letniej przygody z social media i content marketingiem, zdążyłem wybudować agencję Social Frame, w której portfolio znajdują się obecnie takie marki jak: Małopolska, Miasto Kraków, RMF Maxxx, Wydawnictwo Znak, sieć hoteli Ibis i Bytom. Jestem również twórcą i opiekunem merytorycznym dwóch oryginalnych kierunków studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: Social Media & Content Marketing i Marketing Miejsc i Kreowanie Marek Lokalnych.

Andrzej Garapich
img

Andrzej Garapich

Menedżer, badacz, dziennikarz, ekspert mediów elektronicznych. Zastępca dyrektora ds. marketingu w Telewizji Polskiej. Wieloletni arbiter Komisji Etyki Reklamy. W latach 2005-2016 był prezesem spółki Polskie Badania Internetu prowadzącej wspólnie z firmą Gemius pomiar oglądalności polskiego Internetu. Wcześniej związany z Associeted Press Television News oraz telewizją Wisła. Współpracuje z Uniwersytetem Papieskim im. Jana Pawłą II, Collegium Civitas, Akademią Górniczo-Hutniczą w obszarze swoich kompetencji, występował na wielu polskich i międzynarodowych konferencjach dotyczących internetu, badań oraz marketingu internetowego. Przez pierwsze 11 lat działalności zawodowej był dobrze zapowiadającym się młodym polskim naukowcem, specjalistą od ewolucji drobnych ssaków.

Paweł Gniadkowski
img

Paweł Gniadkowski

Twórca aplikacji webowych z 10-letnim doświadczeniem. Manager zespołów technologicznych. Z powodzeniem łączy wiedzę technologiczną z aspektami biznesowymi. Twórca i wieloletni dyrektor Laboratorium Technologii Grupy Advisio. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wyprodukowanych aplikacji i serwisów wdrożonych na rynki globalne. Obecnie odpowiedzialny za rozwój platformy obido.

Mateusz Grabowski
img

Mateusz Grabowski

Absolwent Politechniki Śląskiej. Były wykładowca. Właściciel ogólnopolskiej firmy szkoleniowej IT&Business Training. W ciągu 3 lata zdobył rynek szkoleń on-line z Excela. Nawet ludzie na ulicy go poznają „o Patrz Mateusz od Excela”. Prowadzi najpopularniejsze Fanpage od 30 000 do ponad 100 000 fanów. Posiada jeden z najpopularniejszych kanałów na youtube. Nakręcił nawet serial o... Excelu … Jest jednym z 37 Polaków wyróżnionych przez Microsoft tytułem Most Valulable Professional. Czy trzeba dodawać, że ogarnia e-marketing?

Olga Gralińska
img

Olga Gralińska

Digital Marketing Manager w Play, gdzie od 4 lat zajmuje się komunikacją marki w internecie i poszukiwaniem nowych kanałów dotarcia do klientów. Od 2014 roku wdraża do komunikacji Play zasadę „video is king”, czego wynikiem jest m.in. zaproszenie do długofalowej współpracy gwiazd Youtube’a. Odpowiada za wprowadzenie i rozwój platformy „Internet przechodzi do Play”, która zrzesza obecnie kilkunastu spośród największych polskich influencerów z różnych kategorii. Digital native, pasjonatka social mediów i wykorzystywania nowych technologii w komunikacji marketingowej.

Andrzej Gruszka
img

Andrzej Gruszka

Od ponad 8 lat zajmuje się komunikacją marketingową. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations, marketingu treści i social media. Obecnie pracuje w agencji Elephate, zajmującej się SEO i content marketingiem, gdzie specjalizuje się głównie w działaniach z obszaru public relations. Wcześniej koordynował cykl konferencji Marketing Progress oraz projektów edukacyjnych w jego ramach. Był także redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie, uznanego za najlepszy tytuł elektroniczny w 2016 roku - według jury Konkursu Biuletynów Firmowych. Prowadzi zajęcia we wrocławskim oddziale Uniwersytetu SWPS na specjalności "Kreowanie mediów". Prelegent na takich konferencjach jak Internet Beta, TEDxWSB, Events Festiwal czy Czwartkowe Spotkania Social Media. Publikuje regularnie w mediach branżowych m.in. w Marketing w Praktyce, BRIEF, czy Marketer+.

Michał Grzebyk
img

Michał Grzebyk

PR & Content Marketing Manager w ContentHouse. Studiował polonistykę i… dobrze na tym wyszedł. Swoją wiedzę o języku oraz komunikacji przekuwa na realne działania biznesowe dla klientów w działaniach PR i content marketingowych. Tworzy strategie komunikacji, prowadzi redakcje serwisów marek oraz dba o kontakty z mediami, by otaczać firmy kompleksową obsługą na polu marketingu treści. Miłośnik pachnących książek, zacnej muzyki i mądrych filmów. Walczy (i odnosi sukcesy na tym polu) ze skłonnością do poprawiana wszystkich i wszystkiego.

Michał Górecki
img

Michał Górecki

Zawodowy poszukiwacz szczęścia i sensu życia. Oprócz tego współwłaściciel firmy odzieżowej koszulkowo.com oraz serwisu clouto.com. Bloger (michalgorecki.pl i mikemary.pl), razem z żoną współtworzy platformę mamygadzety.pl. Interesuje się rozwojem mediów społecznościowych, marketingu online i e-commerce. Wcześniej strateg w Heureka (dziś VML Poland) oraz Pro-Creation (dziś Van Leif). W agencjach zajmował się przede wszystkim strategiami społecznościowymi oraz nowym biznesem. Współtworzył strategię social media dla wielu marek, a także standardy branży social media w Polsce - występował na wielu konferencjach branżowych, a także prowadził wiele szkoleń w tym zakresie. Fascynat języków obcych, dobrego jedzenia, smacznych alkoholi, nowych mediów, gadżetów i work-life balance. To ostatnie wychodzi mu najlepiej - ma trójkę dzieci.

Tomasz Gębala
img

Tomasz Gębala

Dyrektor kreatywny w agencji Dziadek do orzechów. Od kilkunastu lat związany z rynkiem reklamowym. Pracował dla marek takich jak RedBull, PZU, Volkswagen, Żywiec, Milka etc. Ojciec junior creative directora Stefanka. Chodzą słuchy, że gdy nikt nie patrzy używa czcionki Comic Sans.

Łukasz Głombicki
img

Łukasz Głombicki

Jest szefem komunikacji w LifeTube - największej sieci partnerskiej YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej. LifeTube zrzesza 329 kanałów, których twórcy mają łącznie 43 mln subskrypcji i generują miesięcznie 370 mln emisji wideo. Głombicki był wcześniej szefem działu online National Geographic, National Geographic Traveler, Focus i Coaching. Były wydawca strony głównej Gazeta.pl i szef serwisu Pieniądze tego portalu. Wcześniej m.in. w naTemat, TVN CNBC i Mastiff Media Polska. Wykładowca na wydziale dziennikarstwa Collegium Civitas. W mediach pracuje od ponad 10 lat, jego pasją są media społecznościowe, wideo i nowe media. Czas wolny? Sporty wodne, motorówki, przyjaciele. Smakosz szkockiej whisky.

Maciej Hilt
img

Maciej Hilt

Business Development Director OS3. Z branżą reklamy związany od 8 lat, zaś z OS3 od 2012 r. Początkowo realizując wyzwania dla Klientów mediowych - Group M, od prawie 6 lat rozwija grupę Klientów OS3. W swojej karierze odpowiedzialny za komunikację i wyniki takich marek jak: PKO Bank Polski, Orange, Volvo, CCC, Philips czy Intel. Obecnie odpowiedzialny za rozwój nowego biznesu, optymalizacje pracy agencji oraz obecnych Klientów OS3 pod kątem nowych technologii i marketingu zintegrowanego.

Marek "AdBuster" Hoffman
img

Marek "AdBuster" Hoffman

Człowiek, który doskonale wie, jak z testowania proszku do prania zrobić prawdziwe show. Mistrz w demaskowaniu niedoskonałości produktów oraz spotów reklamowych. Dzięki niemu nikt nie zostanie już nabrany na nieuczciwe sztuczki reklamotwórców.

Ajgor Ignacy
img

Ajgor Ignacy

Głos młodego pokolenia. Jego ironiczne spojrzenie na świat, który go otacza, trafia do coraz szerszej rzeszy odbiorców. Bez strachu krytykuje głupie zachowania społeczeństwa i bez skrupułów nabija się z próżności i szpanerstwa. Ma własną markę odzieżową, zaczyna produkować filmy krótkometrażowe, organizuje eventy – a to dopiero początek jego kariery.

Michał Kluska
img

Michał Kluska

Adwokat w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka
Michał specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, nowych technologii, Internetu, usług online, reklamy i e-commerce. Realizuje projekty dot. RODO. Aktywnie bierze udział przy projektach obejmujących kompleksowe wdrożenia nowych rozwiązań / usług. Doświadczenie Michała obejmuje również uczestniczenie podczas kontroli GIODO/Prezesa UOKIK jak również reprezentację Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z obszarem ochrony danych osobowych, nieuczciwą konkurencją, prawem autorskim i prawem własności przemysłowej. Wielokrotnie wspierał Klientów w projektach związanych z monetaryzacją baz danych osobowych i wdrażaniem rozwiązań typu omnichannel dla branży e-commerce. Michał jest autorem publikacji prasowych i książkowych. Uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz konsultacyjnych.

Michał Korba
img

Michał Korba

Head of Sales w UserEngage.com narzędziu do automatyzacji marketingu, Chief Everything Officer i CO-Founder w iWisher.pl aplikacji dzięki której Twoi znajomi spełnią Twoje marzenia. Wcześniej przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu. Praktyk e-marketingu. Trener w StartupAcademy, wykładowca na kierunku marketing internetowy w krakowskiej AGH - przedmiot "Growth Hacking", organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjątkowego projektu MediaLab Lublin Battle, niedoszły bloger, amator Yerba Mate i koszykówki oraz teoretyk-gawędziarz w obszarze sztuki barmańskiej oraz wielu zjawisk z obszaru styku technologii, ludzi i internetu.

Barbara Kozanecka
img

Barbara Kozanecka

Marketing Manager w Eventory. Uczyła się, by być tłumaczem, dyplomatą, miała też krótką przygodę z prawem, by w końcu odkryć swoje miejsce w marketingu i public relations. Marzy o wygrywaniu nagród z Eventory, nieziemskich wykresach w Analyticsie i marketingowych klęskach urodzaju. Gdy nie planuje podboju świata, tłumaczy, gotuje, szuka niezapomnianych smaków w krakowskich restauracjach i planuje kolejne podróże.

Diana Koziarska
img

Diana Koziarska

CEO ReaktorWarsaw, organizacji, która jest skupiona na wspieraniu startupów poprzez prowadzenie coworkingu oraz organizację comiesięcznych wydarzeń OpenReaktor, integrujących warszawską scenę startupową. Współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX. COO Boson Identities. Kurator Startup Digest Warsaw. Ambasadorka Startup Poland.

Kamil Kozieł
img

Kamil Kozieł

Skromnie sypia, bo robi dużo prezentacji. Niczym niestrudzony Beduin prowadzi konferencyjno-koczowniczy tryb życia, pomagając prelegentom wygłosić ze sceny ważki komunikat. Pracował z kadrą zarządzającą kilkuset firm, w tym Onetu, Blue Media i Tesco. Najlepiej oceniony prelegent na tegorocznym I love marketing i infoShare. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Założyciel IT School oraz były partner w Stand-up Polska. Od 2014 dyrektor zarządzający PrezART. O swoich przemyśleniach informuje świat na blogu: kamilkoziel.pl.

Piotr Krauschar
img

Piotr Krauschar

Prezes Zarządu FACEADDICTED - Interaktywnej Agencji Roku 2017 & 2015 (social media), polskiego przedstawiciela Advertising and Marketing Independent Network Agency (AMIN Worldwide). Ma ponad 17-letnie międzynarodowe doświadczenie w realizacji projektów dla marek, zwłaszcza dotyczące transformacji cyfrowej w mediach, usługach oraz w bankowości. Zarządzał m.in. spółkami Grupy o2 (obecnie Wirtualna Polska). Po godzinach licencjonowany kierowca rajdowy (R) oraz operator drona (UAVO).

Jarosław Królewski
img

Jarosław Królewski

CEO Synerise S.A, spółki która po dwóch latach istnienia uzyskała wycenę ponad 150 mln złotych. Od 2009 roku pracownik naukowy w AGH w Krakowie. Prowadził wykłady na kilku uczelniach w Polsce i za granicą (m.in Lizbona, Berlin, Turyn). Z wykształcenia inżynier ze specjalizacją w technologiach mobilnych oraz absolwent wyższych studiów socjologicznych. Pomysłodawca oraz współautor bestsellerowej książki E-Marketing (PWN). Od 2006 r. związany z branżą internetową, a także programów studiów z marketingu internetowego (320 absolwentów z międzynarodowymi dyplomami), Social Mediów, studiów magisterskich z E-Gospodarki (1 mln zł nagrody) i stacjonarnych Social Informatics w AGH. Uczestnik wielu konferencji krajowych i międzynardowych (np. IDC Predictions 2017).

Marco Kubiś
img

Marco Kubiś

YouTuber. Ludzki system generujący złote myśli. Tworzy do Internetu od 2012. Jego filmy są połączeniem vlogów z komedią grozy, i jak dziwnie to nie brzmi, to wychodzi bardzo kreatywnie. Porusza w nich tematy od popularnonaukowych po osobliwie filozoficzne, a to wszystko ozdobione jest ładnie błyszczącymi animacjami. Czasem też wspomina o kawie, ale totalnie nie za często.

Grzegorz Kuliś
img

Grzegorz Kuliś

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Członek zespołu DaVinci Institute założonego w 1997 roku przez futurystę Thomasa Freya. Instytucji non - profit o charakterze Think tank zajmującej się badaniami i analizami dotyczącymi spraw publicznych. Uczestnik stowarzyszenia Inicjatywa Mobilności Pracy, która od 2013 roku łączy środowiska pracodawców, naukowców, pracowników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce merytoryczne forum wiedzy o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług. Stowarzyszony opolskiej loży Business Centre Club reprezentującej interesy pracodawców w Radzie Dialogu Społecznego i jako związek pracodawców uczestniczy w najważniejszych sprawach społecznych i gospodarczych kraju. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany tytułami: Ambasador Polskiej Gospodarki, Firma Dobrze Widziana 2014, 2016, Lider Polskiego Biznesu 2015, Top Marka Opolszczyzny. Pomysłodawca i założyciel klubu Biznesowi Patrioci oraz Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Prywatnie miłośnik MMA.

Marcin Kurek
img

Marcin Kurek

Założyciel i Partner Zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Założyciel grupy Pomocni.pl, do której należą takie serwisy jak Niania.pl, Remontuj.pl, Pomocedomowe.pl. Business Angel w takich projektach jak np:Znanylekarz.pl (Docplanner.com), Zadane.pl (Brainly.com), Allani.pl, Restaumatic.com, Shoplo.com, Eversports.at, Starofservice.com, Joymile.com, Depilacja.pl, Pushpushgo.com. Specjalizuje się w marketingu, produkcie i strategii.

Piotr "Ziemniak" Latała
img

Piotr "Ziemniak" Latała

Znany też jako „Ziemniak”, to twórca jednego z najszybciej rozwijających się oraz najbardziej profesjonalnych kanałów opowiadających o tworzeniu profesjonalnie wyglądających treści wideo do Internetu. Jeżeli nie wiesz jak zrobić dobre zdjęcie, jak prawidłowo oświetlić pomieszczenie lub je udźwiękowić – koniecznie zajrzyj na kanał Piotrka. Pytając Ziemniaka o jego kanał, usłyszysz: “Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz PROFESJONALIZM!”. Testy gadżetów, tutoriale, recenzje, vlogi, relacje z podróży! Kanał z najlepszym AUDIO na polskiej scenie YT!

Katarzyna Leszczyńska-Bohdan
img

Katarzyna Leszczyńska-Bohdan

Od lat z fascynacją obserwuje ludzki pierwiastek w nowych technologiach. Cyfrowy nomad, strateg wizerunkowy i entuzjastka biznesowej transparentności. Head of Marketing & Communications i jedna z 42 CEO w SoftwareMill, firmie tworzącej oprogramowanie na zamówienie dla klientów na 5 kontynentach. Swoje doświadczenia zdobywała m.in. w agencjach interaktywnych, realizując projekty dla firm z sektorów: finansów i bankowości, AGD i HR. Współautorka projektu humanity.buzz. Początkująca riderka, która po godzinach wyżywa się na treningach crossfitu.

dr Dominik Lubasz
img

dr Dominik Lubasz

Radca prawny i wspólnik zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Lider specjalizacji LW Business i LW Data Protection. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, w tym europejskim prawie gospodarczym. Prelegent na licznych konferencjach, oraz prowadzący autorskie warsztaty dotyczące powyższej problematyki. Autor licznych publikacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz handlu elektronicznego, w tym komentarzy do ustaw, a także cyklicznych artykułów na portalach tematycznych www.PortalPrawaIT.com i www.PortalODO.com prowadzonych przez ekspertów Kancelarii Lubasz i Wspólnicy. Doktor nauk prawnych (rozprawę doktorską pt. „Prawne bariery rozwoju handlu elektronicznego w Unii Europejskiej w świetle polskiej implementacji dyrektywy 2000/31/WE” wyróżniono w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie „Państwa i Prawa”). Ekspert Stowarzyszenia Konsumentów Polskich ds. handlu elektronicznego. Ekspert legislacyjny Izby Gospodarki Elektronicznej ds. handlu elektronicznego i ochrony danych osobowych. W 2017 roku otrzymał rekomendację od GLOBAL LAW EXPERTS w zakresie ochrony danych osobowych

Hubert Majchrzak
img

Hubert Majchrzak

Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych. Hostersi są oficjalnym partnerem consultingowym Amazon Web Services i pierwszym resellerem AWS z centralą w Polsce.

Marcin Majzner
img

Marcin Majzner

Founder i prezes zarządu w CupSell.pl
Uwielbia niestandardowe rozwiązania.
W swoim biznesie z powodzeniem wykorzystuje Video marketing, Personal branding, Growth hacking i Crowdsourcing, Stayaliving, Flowering, Bukaking, Bajking i jeszcze kilka innych 'ingów.
CupSell.pl to 0,5 mln uu/mc i założonych 130 tys sklepów z koszulkami, użytkownicy CupSell zarobili ponad 3 mln zł.
Człowiek o pozytywnym usposobieniu do życia... przynajmniej się stara.

Daria Malicka
img

Daria Malicka

Od niemal dwóch dekad pracuje słowem – mówionym i pisanym. Po 10 latach pracy w dziennikarstwie (specjalizowała się głównie w zagadnieniach związanych z marketingiem, promocją oraz wizerunkiem ) przeszła na ciemną stronę mocy, serce i duszę oddając PR-owi i komunikacji. Z powodzeniem pracowała dla dużych firm, dla trudnych firm oraz dla dużych i trudnych firm. Zajmuje się budowaniem wizerunku marki oraz komunikacją w obrębie PR& media relations, zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju przedsięwzięcia. Wyznaje zasadę, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz a każde działanie musi być poparte dobrze przygotowaną strategią. Praktykująca fanka „R” w public relations. Współorganizatorka Startup Weekend Kielce. Właściciel w Concilio Communications.

Robert Marczak
img

Robert Marczak

Education Manager w Landingi. Pomaga firmom (zarówno tym bardziej dojrzałym, jak i startupom) w optymalizacji konwersji i tworzeniu skutecznych kampanii opartych na landing pages. Regularnie udziela się na szkoleniach, konferencjach, a także chętnie wypowiada się na łamach branżowej prasy i blogów. Prywatnie fan Twittera, czarnej kawy oraz kolekcjoner tatuaży.

Anna Mościcka
img

Anna Mościcka

Head of Marketing w agencji Whites. Planuje i realizuje strategie content i social media marketingowe. Marketingiem internetowym zajmuje się od 10 lat, kierowała zespołem mediów społecznościowych i projektów specjalnych w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie oraz zespołem marketingu w Gazeta.pl . Wcześniej związana z branżą konsultingową, zajmowała się marketingiem w firmie Deloitte. Współzałożycielka takich inicjatyw jak Content Espresso czy School of New Media, szkoleniowiec (min. SprawnyMarketing) i prelegent (min. InfoShare), wykładowca na podyplomowych studiach z marketingu internetowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Edward Mężyk
img

Edward Mężyk

CEO Grupy Datarino – ekspert w szeroko rozumianej dziedzinie Big Data. Jako Prezes Grupy Datarino – zajmującej się doradztwem, wdrożeniami oraz budowaniem produktów w nurcie Big Data – odpowiada za strategię i rozwój koszyka produktowego. Pomysłodawca serwisu Cluify umożliwiającego geotargetowanie reklam i analitykę ruchu offline. Twórca Datarino Financial specjalizującego się w pozyskiwaniu i analizie dużych zbiorów danych dla branży finansowej. Założyciel studia gier i aplikacji mobilnych Rino Apps. Przez wiele lat zarządzał projektam R&D w firmach webowych. Prelegent na licznych konferencjach związanych z tematyką Big Data i nowymi technologiami. Wierzy, że informacja to silnik napędzający rozwój i w myśl tej idei wspiera organizacje w zdobywaniu unikalnej wiedzy z danych.

Na Pełnej
img

Na Pełnej

Na Pełnej to duet stworzony przez Adama i Jana słynący z parodii piosenek w których wcielają się w różne fikcyjne postaci. Największy rozgłos zdobyli przez parodie takie jak “Ja jem kebaba”, “Przez tę Hondę zieloną” i “Nie Tak Szybko” - parodię Despacito, która w rankingu SoTrender stała się najpopularniejszym filmem na polskim YouTube w lipcu 2017 roku.

Grzegorz Nowak
img

Grzegorz Nowak

Założyciel i Dyrektor Zarządzający Agencji Marketingowej Alpaca Studio. Prezes Zarządu oraz inwestor w spółce technologicznej We2You. Trener biznesu z międzynarodową certyfikacją PERSOLOG®. Absolwent MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również wydział Reklamy i Marketingu Polish Open University w Warszawie oraz Szkołę Grafiki Komputerowej DPA w Krakowie. Od 12 lat związany z branżą marketingową. Pasjonat dobrego designu oraz nowoczesnych technologii internetowych. Radykalny wyznawca filozofii Omnichannel. Zapalony podróżnik, taternik, snowboardzista, wciąż poszukujący nowych, ambitnych wyzwań.

Andrzej Ogonowski
img

Andrzej Ogonowski

SMSAPI.pl
Brand and PR director
Od 2006 roku związany z firmą ComVision, początkowo jako programista oraz menadżer produktu oprogramowania sklepu internetowego cStore. Od 2008 r. zaangażowany w rozwój marki SMSAPI.pl, od 2011 r. odpowiada za całokształt działań wizerunkowych marki oraz PR platformy. Uczestnik i prelegent wielu konferencji i spotkań branżowych. Interesuje się zarówno innowacyjnymi, jak i tradycyjnymi narzędziami marketingowymi i komunikacyjnymi, mierzeniem efektywności prowadzonych działań promocyjnych i wizerunkowych.

Wojciech Pawlak
img

Wojciech Pawlak

Business Developer Manager w hub:raum Kraków - inkubatorze innowacji Deutsche Telekom. Jego zadanie to rozwijanie współpracy startupów z T-Mobile i komercjalizacja innowacji. Prowadzi programy prototypowania rozwiązań opartych o nowe technologie telekomunikacyjne. Obecne obszary zainteresowania: Internet of Things i Industry 4.0. Ponad 15 lat doświadczenia w branży telco. Głęboko wierzy, że klucz do sukcesu to różnorodność, otwarty umysł, współpraca, dzielenie się wiedzą. Wolontariusz fundacji CoderDojo, gdzie w sobotnie poranki uczy dzieci programowania.

Bartosz Piński
img

Bartosz Piński

Strateg komunikacji oraz ekspert digital marketingu, w reklamie pracuje od 2008 roku. Większość tego czasu spędził w agencjach sieciowych (Wunderman, Young&Rubicam), gdzie pełnił funkcje stratega digitalowego i ATL-owego oraz pracował dla klientów takich, jak Nokia, Microsoft, Danone czy Ford. Karierę w branży rozpoczął w krakowskim Opcomie, pracując m.in. dla Polkomtela, Procter&Gamble i Crunchips. Specjalizuje się głównie w doradztwie dla marek z branży technologicznej, usług finansowych oraz FMCG. Obecnie pracuje w Deloitte Digital CE jako Senior Strategy Consultant. Prowadzi bloga pl2bp na temat strategii marek i komunikacji marketingowej: https://medium.com/rozmowy-na-koniec-briefu

Filip Połoska
img

Filip Połoska

redaktor naczelny Noizz.pl. Wcześniej szef programowy strony glównej Gazeta.pl oraz autor Faktoidu. Uzależniony od internetu, fan social mediów i tworzenia viralowego contentu. W Pockecie ma już ponad 3 tys. interesujących artykułów, których nigdy nie przeczyta

Aleksandra Prejs
img

Aleksandra Prejs

Z nowymi mediami oraz z marketingiem Ola związana jest od ponad 7 lat, a od dwóch lat buduje rozpoznawalność marki Netguru, jednego z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce. Obecnie na stanowisku Senior Marketing Communications Managera, Ola odpowiada za całość działań marketingowych i komunikacyjnych firmy, rozwija nowe kanały promocyjne oraz zarządza zespołem specjalistów rozrzuconych po całej Polsce. Dzięki efektywnej współpracy wielu działów – w tym działu marketingu – Netguru rozwija się szybciej niż tak znane marki jak Skyscanner i Spotify, przyciągając klientów z całego świata.

Barbara Przywara
img

Barbara Przywara

socjolog, adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ. Specjalista ds. metodologii, realizacji badań i ewaluacji w wielu projektach. Naukowo zajmuje się socjologią internetu i nowych mediów. Kierownik projektu badawczego #BezSieci - eksperymentu społecznego mającego na celu zbadanie stopnia zaangażowania w użytkowanie mediów i ich konsumpcji.

Piotr Pągowski
img

Piotr Pągowski

Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki. Od 1995 był związany z firmą Intel, gdzie odpowiadał m.in. za strategię rozwoju w regionie Europy Środkowej (CEE). Od 2006 do 2011 pracował w firmie Microsoft, gdzie odpowiadał za rozwój rynku konsumenckiego w tym premierę konsoli Xbox 360 na polskim rynku, a także za rozwój usług on-line. W latach 2011-2015 jako Członek Zarządu HP Polska kierował działem komputerów osobistych, a po reorganizacji połączonymi działami komputerów osobistych i druku. Obecnie kieruje spółką Actionmed sp. z o.o. działającą na rynku sprzętu medycznym oraz wspiera fundusz inwestycyjny Black Pearls VC jako Venture Partner. Jest też obecny w Radach Nadzorczych takich spółek jak CD Projekt SA, Black Pearls VC SA, Solwit SA. Dodatkowo angażuje się na rynku innowacji technologicznych jako mentor, ale także jako inwestor na wczesnym etapie projektów.

Bartek "Tivolt" Ratoń
img

Bartek "Tivolt" Ratoń

streamer, vlogger, gamer i entuzjasta technologii. Najbardziej rozkrzyczany i roześmiany krakowski youtuber który wspólnie z Ziemniakiem tworzy niesamowite show na swoim kanale. Bartek swoją przygodę z youtubem zaczął ponad 11 (!) lat temu i od tego czasu niezmiennie bawi swoich fanów publikując na swoim kanale letspaye z wielu różnych gier.

Arkadiusz Regiec
img

Arkadiusz Regiec

Prezes Zarządu Beesfund S.A., pierwszej w Polsce platformy equity crowdfundingowej. Dzięki rozwiązaniom implementowanym przez Beesfund małe i średnie firmy mogą pozyskać wsparcie finansowe od społeczności indywidualnych inwestorów a każdy z nich może stać się współwłaścicielem ciekawego pomysłu biznesowego. Jest również współtwórcą Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz aktywnym komentatorem bieżących wydarzeń polskiej sceny fintech-owej.

Michał Rosiak
img

Michał Rosiak

Od 2012 r. związany z rozwojem sieci AdRetail, w której jest odpowiedzialny za formułowanie polityki sprzedaży, realizację planu przychodowego, zarządzanie działem handlowym, rozwijanie i tworzenie produktów reklamowych oraz opiekę nad największymi klientami. Wcześniej pracował w Grupie Wirtualna Polska i Onet-RAS Polska, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań reklamowych dla klientów branży finansowej.

Aleksander Rzepecki
img

Aleksander Rzepecki

PR Manager i Rzecznik Prasowy Mercedes-Benz Polska, od ponad 6 lat związany z tą firmą. Absolwent stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej (2010) oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim (2011), aktualnie student Canadian Executive MBA (CEMBA) w Szkole Głównej Handlowej i University of Quebec at Montreal. Laureat nagrody Dyrektor Marketingu Roku 2015 w kategorii „Wyjątkowa Efektywność B2B”

Paweł Sala
img

Paweł Sala

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający FreshMail. Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu. Współtwórca sukcesu wielu kampanii e-mail marketingowych wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards. Ewangelizator email marketingu - od wielu lat publikujący w takich czasopismach jak Marketing w Praktyce, Marketer +, Nowa Sprzedaż i wielu innych, a także w serwisach branżowych takich jak Marketing przy Kawie, Interaktywnie czy Nowy Marketing. Autor książki "Świeże podejście do e-mail marketingu". Współautor bestselerowej publikacji wydanej przez PWN - „E-marketing - pakiet startowy”. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni (między innymi Akademia Leaona Koźmińskiego, Akademia Górniczo Hutnicza, Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie czy Colegium Civitas). Szef grupy ds. email markeitngu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase, Webstar Festival czy Mixx Awards. Poza pracą managera - trener z wieloletnim stażem w prowadzeniu szkoleń miękkich z zakresu efektywności osobistej oraz szkoleń z zakresu email marketingu. Prywatnie mąż Pauliny i tata Stefana. Fan podróży dalekich i bliski oraz skoków spadochronowych.

Anita Serafin
img

Anita Serafin

W Mindshare zarządza pracami pionu Invention, wspierającego zespoły klienckie w prowadzeniu działań digitalowych w obszarach contentu, social mediów i niestandardowych realizacji. Przygodę z mediami rozpoczęła w Mindshare w 2006 roku od planowania kampanii internetowych m.in. dla takich marek, jak: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zajmowała się projektami specjalnymi i rozwojem produktu reklamowego. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Członek grupy roboczej IAB Brand Advertising.

Michał Serwiński
img

Michał Serwiński

Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Pracę rozpoczął w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, gdzie tworzył Dział Fundraisingu. Aktualnie prowadzi biuro regionalne Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie koordynując działania PAH w na południu Polski. Członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Pokojowego Patrolu WOŚP. Pasjonuje go praca dla dobra. Lubi biegać, słuchać muzyki i pamiętać o wszystkim.

Bartosz Sikora
img

Bartosz Sikora

Strateg mediowy, fan prostych rozwiązań i optymalizacji. Odpowiada za rozwój obszaru digital w Havas Media Group, w tym za strategie mediowe oparte o media cyfrowe dla kluczowych klientów grupy. W swojej karierze zawodowej odpowiedzialny m.in. za planowanie i realizację kampanii w mediach cyfrowych dla Klientów takich, jak: Ford, Heinz, BP, Castrol, Lufthansa, Unilever czy United International Pictures. Z branżą mediową związany od 2006 roku.

Wojciech Smajda
img

Wojciech Smajda

Zzałożyciel software houseu HappyAPI, od lat związany z branżą produkcji oprogramowania jako konsultant i developer, dzisiaj w BinarApps rozwija sprzedaż i marketing, fan podejścia lean analitycs - dane nie mogą dać Ci odpowiedź ale jeszcze lepiej gdy pozwalają zdawać właściwie pytania, po godzinach zdobywa Koronę ziemi.

Krzysztof Sobczak
img

Krzysztof Sobczak

CEO, współzałożyciel spółki Emplocity. Swoją praktyczną wiedzę z dziedziny HR/biznesu łączy z kompetencją techniczną. Ukończył m.in: BEng (Hons) wydziału EEE na Strathclyde University w Glasgow oraz Nanyang University w Singapurze. Absolwent Kent Institute of Business and Technology w Sydney. Popularyzator akcji i inicjatyw społecznych, utramaratończyk – jako pierwszy w historii Polak ukończył najtrudniejszy bieg wytrzymałościowy świata, Jungle Marathon (254 km), zbierając przy tym 120 tys. zł na cel charytatywny.

Krzysztof Sobieszek
img

Krzysztof Sobieszek

Practice Lead, Publicis Media Business Transformation. Doradza z zakresie transformacji i współpracy z startupami klientom jednaj z największych grup komunikacyjnych na świecie i Polsce - Publicis Groupe. Konsultant i strateg z 12-letnim doświadczeniem związany z branżą marketingu i nowych technologii. Szlify zdobywał zarówno po stronie agencji (Mindshare, Zenith), sieci społecznościowej Nk.pl, gdzie odpowiadał za strategię, badania, zarządzanie danymi i marketing oraz stowarzyszenia branży interaktywnej IAB Polska jako członek zarządu. Tą szeroką perspektywę przekłada na ponad 100 wystąpień na konferencjach w tym Bety gdzie czuje się już weteranem. Obsesyjnie skoncentrowany na marketingu i zarządzaniu bazującym na dowodach, mierzalności działań i realnych efektach biznesowych.

Tomasz Soluch
img

Tomasz Soluch

Creative director. W MOSQI.TO już od dekady. Wiedzą mógłby obdarzyć kilka agencji. Ostatnio woli wymyślać systemy transakcyjne, niż reklamy. W czytelnictwie mocno zawyża światową średnią. Pacyfista, od lat stara się przejść na wegetarianizm.

Paweł Stano
img

Paweł Stano

Przez Dziennik Gazetę Prawną nazwany "szefem wszystkich youtuberów". Prezes Zarządu LifeTube - największej w Europie Środkowo-Wschodniej sieci partnerskiej YouTube. Aktualnie LifeTube zrzesza 380 Twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 50 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 380 mln wyświetleń miesięcznie.
Stano w swojej karierze pracował m.in. w Ringier Axel Springer, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż produktów internetowych oraz opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży. Zarządzał także spółką Blomedia.pl, gdzie współtworzył pierwszą w Polsce platformę specjalizującą się w marketingu treści w blogosferze.

Albert Stęclik
img

Albert Stęclik

Człowiek, który wierzy w reklamę i podejrzewa, że wie jak reklama działa. Współwłaściciel i planner w agencji reklamowej Dziadek do orzechów. Wcześniej planner w adam&eve/DDB London i strateg w VML Poland. W czasie wolnym jeździ na rowerze i kula się w parterze. Rzadko pisze o sobie w trzeciej osobie, jednak kiedy to robi, jest to jego bio.

Domink Szarek
img

Domink Szarek

Twórca internetowy, publikujący w sieci od blisko 10 lat, a od 7 produkujący web video. Przez ostatnie 4 lata tworzył projekt Futbolove, będący jednym z największych w Polsce kanałów sportowych na YouTube.

Aleksander Szlachetko
img

Aleksander Szlachetko

Dołączył do ESL Polska w październiku 2016 jako Dyrektor ds. Rozwoju. Od kwietnia 2017 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Wcześniej, przez 15 lat pracował w firmie Intel, gdzie pełnił m.in. funkcję Menedżera ds. sprzedaży komputerów desktop w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Szymon Szymczyk
img

Szymon Szymczyk

PR Consultant w agencji Planet PR. Fan cyberpunku, patrzący krytycznym okiem na nowe technologie. Współtworzy podcast otwieracz.net i prowadzi blog edgerunner.pl. Z branżą komunikacji i mediów związany od 2007 roku. Jako PR-owiec specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży nowych technologii i mediów. Wcześniej dyrektor zarządzający agencji Kolko i redaktor Proseed Magazine. Prowadził zajęcia „PR online” w SWPS w Warszawie.

Arkadiusz Talun
img

Arkadiusz Talun

CTO, współzałożyciel spółki Emplocity. Absolwent SGH w Warszawie (kierunek: Metody Ilościowe, specjalność: Informatyka Gospodarcza) oraz Studiów Podyplomowych Informatyczne Systemy Zarzadzania, prowadzonych również pod patronatem SGH. Były konsultant BIG4 (Deloitte) i projektant systemów informatycznych dla branży finansowej. Prowadzi badania dot. efektów sieciowych, algorytmów segmentacji grafów (Graph Clustering) i estymacji wartości sieci, metod stochastycznych w analizie grafów oraz właściwości sieci społecznościowych. W ramach zainteresowań naukowych Arka leżą metody uczenia maszynowego, ze szczególnym uwzględnieniem metod wykorzystujących grafy (Graph Based Machine Learning).

Andrzej Targosz
img

Andrzej Targosz

Założyciel i CEO Eventory, wizjoner, mentor, biznesmen aktywnie budujący społeczności i wcielający się w wiele ról. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął już w wieku 17 lat i odtąd odważnie inwestuje w odnoszące sukcesy start-upy takie jak: Estimote, Jivr, Vbionic, Statsocial. Dodatkowo jest założycielem kilku firm technologicznych oraz agencji eventowej PROIDEA organizującej najlepsze w Polsce konferencje technologiczne i start-upowe. Jest także zaangażowany w nowo powstający fundusz inwestycyjny Bitspiration Booster, który oparty jest o ludzi z praktyczną wiedzą o technologiach. Niemniej jego ulubioną rolą jest nieustannie rola kochającego męża i taty piątki wspaniałych dzieci. Andrzej podejmował wiele wyzwań, przed jednym z największych stanął w 2011 roku, gdy zdiagnozowano u niego nowotwór. Zmusiło go to do ponownej oceny tego, jak spędza czas i z kim. Pierwsze miejsce zajęły zdrowie i rodzina, później zaś prowadzenie biznesu. Zmiany te sprawiły, że w swoich projektach przyjął bardziej rolę wizjonerską, mniej operacyjną. Teraz, gdy nowotwór jest w remisji, może mocniej skupić się na tym, co dla niego najważniejsze - na rodzinie, a mniej na szczegółach organizowania konferencji. Dziś największe biznesowe ambicje Andrzeja koncentrują się na prężnym rozwoju Eventory i zwiększeniu międzynarodowej ekspozycji polskiej sceny technologicznej.

Łukasz Turkowski
img

Łukasz Turkowski

W branży reklamowej od 2012 roku. Wcześniej związany z agencją reklamową DDB&tribal i domem mediowym OMD, gdzie odpowiadał za strategię obecności marki w internecie, strategie mediowe, zakup i planowanie mediów, e-commerce i technologie. Pracował dla kluczowych klientów grupy m.in. Porsche, McDonald’s, BGŻ BNP Paribas. Organizator i speaker na cyklu wewnętrznych prezentacji inspiracyjnych dla klientów grupy, wielokrotnie prezentował trendy rynkowe na forum regionu CEE.

Kamil Walkowiak
img

Kamil Walkowiak

CTO w cux.io, programista od 2005 roku, badacz z czystej ciekawości. Przeszedł całą ścieżkę kariery, po to, żeby teraz tworzyć projekty na własnych zasadach. Z żoną prowadzi polską firmę w Berlinie. O odwiedzających jego strony/aplikacje chciałby wiedzieć jak najwięcej, żeby móc znajdować dla nich jak najbardziej użyteczne rozwiązania.

Paulina Walkowiak
img

Paulina Walkowiak

CEO w cux.io, badaczka jakościowa z duszą antropologa. Przez 5 lat pracowała dla największych agencji badawczych w Polsce. Projektowała i prowadziła m.in. badania customer experience. Teraz z mężem prowadzi polską firmę w Berlinie. Budując narzędzie skupia się przede wszystkim na pokazaniu jak najszerszego kontekstu użytkownika i przybliżeniu jego naturalnych zachowań w interakcji z produktem cyfrowym.

Mariusz Wesołowski
img

Mariusz Wesołowski

Profesjonalną przygodę z internetem zaczynałem w Grupie Allegro, w której nauczyłem się wszystkiego, co wykorzystuję w życiu zawodowym. Moim sztandarowym projektem, pod którym się podpisywałem, były Edukacyjne Spotkania Allegro, ale tak naprawdę praca w dziale marketingu dała mi mocne podstawy oraz szanse rozwinięcia wielu kompetencji i tych marketingowych, i tych sprzedażowych, jak również organizacyjnych. Po pracy w GA szukałem ciekawych wyzwań i mogę pochwalić się portfolio takich Klientów, jak: Agora S.A., Onet S.A., Lidl Polska, Grupa Raben, a na samym tylko rynku szkoleniowym pracowałem chociażby z takimi super-firmami, jak: Nowe Kompetencje, AP Edukacja czy EduInvest. Wykładam podstawy e-biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, jak również opiekuję się jednym z kierunków studiów podyplomowych. Zawodowo związany jestem z kilkoma startupami z bardzo przekrojowych branż (od telemedycyny po fin-tech i e-logistykę), a także kilkoma organizacjami oraz klientami B2B, dla których wykonuję zlecenia w ramach kontraktów menadżerskich.

Tomasz Wesołowski
img

Tomasz Wesołowski

CEO & co-founder w 2040.io W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający Empathy Internet Software House, a następnie członek zarządu w Grupie Unity (odpowiedzialny za pion marketingu i komunikacji oraz HR). Obecnie jako CEO firmy 2040.io zaangażowany jest w projekt budowy inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Współorganizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji.
Aktywnie działa na rzecz rozwoju branży. Współtworzył społeczność profesjonalistów będąc w latach 2007-2009 Członkiem Zarządu spółki PROFEO powstałej z inicjatywy Grupy Pracuj. Jest pomysłodawcą cyklu barcampów technologicznych Techcamp, współtwórcą Klubu Dyrektorów Ecommerce skupiającego ponad 200 kluczowych osób z branży e-commerce w Polsce oraz twórcą Akademii Empathy, realizującej cykl branżowych wydarzeń edukacyjnych. Interesuje się zagadnieniami user experience oraz wpływem rozwoju sztucznej inteligencji na nasze codzienne życie.

Jonasz Wiercioch
img

Jonasz Wiercioch

CEO & Founder w Synapsy Communication i PR manager w Brave Brain. Współtworzył międzynarodowy portal local-life.com oraz był odpowiedzialny za rozwój ogólnopolskiego projektu Questing.pl. Przez lata związany z branżą turystyczną, gdzie realizował projekty ogólnopolskie. Współpracował m.in. z takimi markami jak EKOPARK, PTC, Binkowski Resort, Vive Taruon Kielce, Kryniczanka. Autor wielu publikacji dotyczących marketingu, mediów społecznościowych i public relations. Specjalizuje się w tworzeniu kontekstowych strategii komunikacji.

Maciej Wiśniewski
img

Maciej Wiśniewski

Account Director w MOSQI.TO. Zawsze chce wiedzieć więcej. Non stop coś wdraża – od zawsze dla ING Banku Śląskiego, ING Życie (Nationale Nederlanden). Lubi pracować z Klientami i jest w tym dobry. Światowiec, był w wielu miejscach, ale nie lubi o tym opowiadać.

Karol Wyszyński
img

Karol Wyszyński

autor m.in. kampanii świątecznej MALL.PL, która na FB dotarła do ponad 5 mln odbiorców. Współpracował z Jeffreyem Harmonem przy I kampanii Squatty Potty. Organizator Orange Video Fest 2014 oraz konferencji Video Arena. Prowadził zajęcia dla studentów zajęcia z [YouTube w komunikacji marki] na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej na kierunku Marketing Internetowy. YouTuber - prowadzi kanał "Szukam Pracy" (1,6 mln wyświetleń). Założyciel agencji Los Videos.

Arkadiusz Wójkiewicz
img

Arkadiusz Wójkiewicz

Jego początki z internetem, sięgają 2001 roku, kiedy to znalazł się we właściwym miejscu i czasie. W ten sposób spędził ponad 10,5 roku w Grupie Allegro.Jako Dyrektor Działu Sprzedaży Reklam dwa razy tworzył kompleksową politykę sprzedaży reklam w Grupie Allegro, następne kilka lat pracował jako Dyrektor Marketingu Zagranicznego będąc odpowiedzialnym za zagraniczne serwisy Allegro w kilku europejskich krajach, między innymi w Czechach, Rumunii, Rosji i Ukrainie. Obecnie prowadzi własną agencję Arcom Media zajmującą się planowaniem i zakupem mediów oraz jest Szefem Działu Agencyjnego w Grupie Qpony. Grupa Qpony posiada w portfelu dwie czołowe aplikacje retailowe: qpony.pl i blix.pl, które mają łącznie ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

Marcin Zabielski
img

Marcin Zabielski

Partner Zarządzający funduszu Hedgehog Fund, który inwestuje w startupy technologiczne prywatne pieniądze kilkudziesięciu aniołów biznesu. W trakcie swojej ponad dwudziestoletniej kariery brał udział w kilkudziesięciu procesach restrukturyzacyjnych pełniąc funkcje Interim Managera, zewnętrznego Project Managera i Konsultanta. Prowadził również swoje spółki internetowe między innymi współtworząc aukcje internetowe Vatera w 5 krajach Europy, a także przyczyniając się do sukcesu Grupy Pracuj. Jako inwestor i anioł biznesu uczestniczył w kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych. Specjalizuje się w: modelach biznesowych, usprawnianiu procesów, zagadnieniach wycen i miękkich elementach zarządzania zespołami. Oprócz branży internetowej ma także doświadczenie w branżach: ubezpieczeniowej, dystrybucji leków, bankowości, transporcie oraz FMCG. Prywatnie: wielki fan rocka progresywnego i oddany kibic Chelsea Londyn.

Marcin Zaremba
img

Marcin Zaremba

Chief Product Officer w iTaxi.pl, wcześniej Head of Product w PizzaPortal.pl, Head of Business w agencji Lovemobile (Grupa o2), współtwórca miesięcznika Proseed i współorganizator Auli Polskiej. Autor książki "Mobie dla Mendżerów". Google Product Strategy Expert. Lubi zegarki mechaniczne. marcinzaremba.pl

Mateusz Zemczak
img

Mateusz Zemczak

Pasjonat nowych technologii. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywał w branży IT pracując m.in. w firmie DELL. Od lat zgłębia zagadnienia e-commerce. W PayU jest odpowiedzialny za rozwój sektora Finance Services oraz Services & eServices, dzięki czemu ma czynny wpływ na rozwój płatności internetowych.

Magdalena Zielińska
img

Magdalena Zielińska

Key Account Manager w MOSQI.TO. Najchętniej zajmuje się niestandardowymi formami marketingu. Zawodowo z marketingiem związana od 5 lat. Ma chrapkę jeszcze w tym roku zdobyć kilka branżowych nagród ☺ Absolwentka Dziennikarstwa i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Pasjonatka fotografii, rękodzieła i gier planszowych.

Krzysztof Łuczak
img

Krzysztof Łuczak

Od 6 lat związany z rynkiem mobilnym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie aplikacji mobilnych. Obecnie CEO w spółce Proxi.cloud dostarczającej platformę do usług opartych na lokalizacji, w tym reklamy i komunikacji geotargetowanej. Z rozwiązań Proxi.cloud korzystają między innymi takie aplikacje, jak: Blix, Qpony, Skycash czy Lech Poznań. Współzałożyciel Qpony.pl sp. z o.o. - drugiej największej grupy mCommerce w Polsce. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prelegent i autor licznych publikacji z zakresu technologii mobilnych.

Andrzej Świderski
img

Andrzej Świderski

CEO MyShop, Przedsiębiorca & Inwestor. Pasjonat, praktyk oraz ekspert e-commerce. Od wielu lat związany z budowaniem i zarządzaniem największej sieci kwiaciarń w Polsce. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dzięki temu, że zainteresowanie wszelkimi innowacjami systematycznie wciela w życie, dwa lata temu stworzył nowe przedsięwzięcie w branży cukierniczej, o którym również opowie na tegorocznej Becie. Prywatnie entuzjasta nowych technologii i wszystkich sportów z wykorzystaniem "deski".

Maciej Świątek
img

Maciej Świątek

W mediach obecny od 2007 roku, w Mindshare od 2008. Stoi na czele jednego z zespołów Client Leadership odpowiedzialnego za kompleksową obsługę klientów agencji m.in. Maspex Wadowice. Wspólnie z zespołem stawia na co dzień czoła wyzwaniom związanym z efektywnością planowania i kupowania mediów oraz z pomiarem dotarcia do trudnych grup celowych. Ekspert rynku OOH. Stały komentator rynku mediowego na łamach wiodących mediów marketingowych.

 • B
 • Arkadiusz Bazylko

  Adwokat, w swojej praktyce koncentruje się na problematyce prawa zobowiązań ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów IT oraz prawa zamówień publicznych. Doradza wykonawcom starającym się o uzyskanie zamówienia. Posiada doświadczenie w sporządzaniu odwołań oraz występowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych. Stały współpracownik największej firmy informatycznej w Polsce –Asseco Poland S.A., aktywny uczestnik negocjacji odnośnie kontraktów IT o znacznych wartościach. Współpracuje z portalem GoldenLine.pl w zakresie dochodzenia należności od dłużników.

  Zwiń
 • Rahim Blak

  CEO click community - agencji social media zatrudniającej ponad 60 social media specjalistów, oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

  Zwiń
 • Piotr Bombol

  Z wykształcenia ekonomista, zdobywca nagrody Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską. Najpierw w DDB&tribal odpowiadał za strategię interaktywną oraz prowadził dział social media, w tym przede wszystkim dla McDonald’s, PLL LOT oraz T-Mobile. Następnie w Deloitte Digital tworzył usługi na pograniczu reklamy i consultingu. Główny prelegent DDB Digital Academy. Występował między innymi na Forum IAB, Kongresie Badaczy Rynku i Opinii, Esport Forum oraz Game Industry Conference.

  Zwiń
 • Grzegorz Borowik

  Zanim zaczął prowadzić badania w projekcie Golem Network, którego celem jest stworzenie globalnego superkomputera, przez piętnaście lat rozwijał swoje zainteresowania naukowe m.in. z dziedziny inteligencji obliczeniowej, technik maszynowego uczenia, czy cyberbezpieczeństwa. Jako pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej został m.in. laureatem programu „Top 500 Innovators” realizowanego w Haas School of Business na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. W Nowej Zelandii, Knowledge Engineering and Discovery Research Institute, w Auckland, prowadził badania z zakresu praktycznego zastosowania sztucznych sieci neuronowych. Wykładowca akademicki, matematyk, aktywny programista i pasjonat fotografii.

  Zwiń
 • Michał Brański

  Od 10 lutego 2014 roku Członek Zarządu/ VP Strategia.
  Michał Brański stworzył w 1999 r. wraz z Jackiem Świderskim i Krzysztofem Sierotą portal internetowy pod nazwą go2.pl (późniejsze o2.pl), a w 2000 r. założył MediaOne sp. z o.o. (późniejsze: o2.pl sp. z o.o., a następnie Grupa o2 sp. z o.o., która w 2011 r. została przekształcona w spółkę akcyjną Grupa o2 SA (obecnie Wirtualna Polska Holding SA).
  Od powstania portalu do dnia dzisiejszego rozwija on działalność założonej Spółki i jej spółek zależnych na polskim rynku internetowym, pełniąc funkcję Członka Zarządu Spółki i spółki zależnej Wirtualna Polska Media SA. Od 2009 r. Michał Brański jest członkiem zarządu Borgosia Investments Limited, a od 2014 r. Prezesem Zarządu w 10x SA i Now2 Sp. z o.o. (od 2015 r.) Ponadto Michał Brański zasiada w Radzie Nadzorczej spółki WP1 sp. z o.o. (od 2016 r.).
  Michał Brański studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing.

  Zwiń
 • Bartosz Brennek

  W branży reklamowej od 6 lat. Pracował zarówno po stronie agencji mediowych, jak i kreatywnych. Aktualnie w ZenithMedia odpowiedzialny za przygotowanie koncepcji komunikacyjnych oraz strategii mediowych dla kluczowych klientów agencji. Krytycznie analizuje trendy – w szczególności zainteresowany etycznymi konsekwencjami rozwoju technologii w branży reklamowej.

  Zwiń
 • Grzegorz Brożyna

  Prawdopododnie najstarszy snapchater w kraju. Zarabia na życie robieniem appek. Ma Wi-Fi.

  Zwiń
 • Marian Bruliński

  Architekt i urbanista, od 12 lat związany z marketingiem inwestycji mieszkaniowych. Właściciel agencji specjalizującej się w obsłudze inwestycji deweloperskich. Współpracował z największymi firmami deweloperskimi w Polsce i Europie tworząc kreacje, a także dostarczając badania, strategie i autorskie rozwiązania technologiczne wspierające proces sprzedaży. Obecnie odpowiedzialny za rozwój platformy obido.

  Zwiń
 • Maciek "mediafun" Budzich

  Autor bloga o mediach, marketingu i internecie – mediafun.pl. Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością. Przygląda się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, tropi nieetyczny marketing „szemrany”, wykorzystuje i testuje większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nadal nie wie czy reklama kłamie.

  Zwiń
 • C
 • Witold Chomiczewski

  Radca prawny i wspólnik w Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych sp.k. Lider specjalizacji E-Commerce. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z E-Commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Redaktor naczelny Portalu Prawa IT. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

  Zwiń
 • Jakub Cyran

  Nagradzany prelegent i przedsiębiorca. Współautor książki Biblia eBiznesu 2, wykładowca na Politechnice Białostoskiej (studia podyplomowe, Marketing internetowy). A przede wszystkim praktyk. Rozwijał i zarządzał GO.PL sp. z o.o., które zdobyło nagrody w kategorii Innowacja roku oraz Narzędzie generujące sprzedaż (Ekomersy 2014 i 2015) oraz był finalistą konkursu Aulery (2015). Dzisiaj pomaga firmom zarabiać, jako konsultant i szkoleniowiec.

  Zwiń
 • Piotr Czajka

  Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Autor publikacji naukowych o charakterze podatkowym. Pasjonat nowoczesnych technologii. Wspiera przedsiębiorców z branży nowych technologii, w rozwiązywaniu problemów prawnych, zwłaszcza w kwestiach zarządzania treściami. Szczególnie zainteresowany prawem autorskim, ochroną danych osobowych, umowami gospodarczymi, formami prawnymi prowadzenia działalności w sektorze internetowym oraz ich wpływem na kwestie podatkowe. Kwestie zawodowe łączy z pasją do fotografii, praktycznie podchodząc do problemów twórców.

  Zwiń
 • Krzysztof Czeczot

  aktor ale także producent audiobooków. Wyreżyserował największe hity Audioteka pl jak Gra o Tron, Blade Runner czy Karaluchy. Od kilku lat produkuje content audio prowadząc firmę OSORNO, w której powstały takie słuchowiska jak Bestia o seryjnym mordercy Leszku Pękalskim, Jan Karski o polskim kurierze, czy BIBLIA AUDIO superprodukcja - największe słuchowisko radiowe w Europie. Jego dewiza to nie produkujmy słuchowisk - róbmy filmy bez obrazu.

  Zwiń
 • D
 • Adam Drzewicki

  Rzucił studia prawnicze na trzecim roku stwierdzając, że paragrafy jednak go nie pasjonują i przeniósł swoją uwagę na video w Internecie. Mieszkając bez telewizora zaczął oglądać zagraniczny Youtube, który stał się inspiracją dla programu MaturaToBzdura.TV.
  Kanał zaczął działać w 2010 roku i szybko zdobył sympatię widzów, którzy regularnie oglądają zmagania przechodniów z pytaniami, na które mogłoby się wydawać oczywiste.
  Program stał się na tyle popularny, że Minister Edukacji Katarzyna Hall spotkała się z twórcami programu, aby porozmawiać o polskiej edukacji.
  W 2011 r. Adam stworzył pierwszy dedykowany firmowy kanał na Youtube w Polsce, dla portalu nokaut.pl.
  Obecnie zajmuje się rozwojem nowego projektu, jakim jest aplikacja quizowa o nazwie Quiz House. Aplikacja okazała się adekwatnym uzupełnieniem kanału, o czym świadczy uzyskanie ponad 100 tysięcy pobrań w 30 dni.

  Zwiń
 • Karol Dudij

  Head of Commercial, Unified Factory S.A. Specjalista w zarządzaniu procesami sprzedaży i obsługi klienta. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii biznesowych w obszarach B2B, projektowaniu łańcucha dostaw czy rozwiązań sprzedażowych, zdobywane w największych sieciach sprzedażowych o globalnym zasięgu działalności takich jak Action S.A. czy Agito.pl.

  Zwiń
 • G
 • Łukasz Gad

  Art director agencji interaktywnej Veneo, projektant graficzny, motion designer i twórca kanału You Tube "GAD MODE". Projektował m.in. dla marek Ikea, Epson, Lubella, lody Koral, Bayer, Hurom, Royal Canin, Hipp, Top Secret, Troll, Esselte, Virtu, Paclan, Gorenje, Dominium, Piwniczanka i innych. Wieloletni działacz i członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się zarządzaniem projektami i szeroko pojętym marketingiem, zwłaszcza zagadnieniami z zakresu działań BTL, wizerunku, marki osobistej, blogosfery. Uwielbia historię Zimnej Wojny, muzykę drum'n'bass, fantastykę oraz gry komputerowe.

  Zwiń
 • Marcin Galicki

  Założyciel i CEO Grupa wspieram .to, w skład w której wchodzą Wspieram.to Pomagamy.im oraz Crowdmade.pl. Na codzień wdraża strategie rozwoju oraz nadzoruje marketing i pr firmy. Absolwent Informatyki i Public Relations. Doświadczony marketing manager i organizator eventów kulturalnych i muzycznych. Wokalista w industrial metalowym projekcie muzycznym Cruentus. Zafascynowany kulturą współpracy, crowdsourcingiem oraz finansowaniem społecznościowym na świecie, postanowił zaszczepić go na polskiej ziemi. Fan mocnej muzyki, nowych technologii i ciekawych zjawisk w social mediach i kontrowersyjnej ale inteligentnej reklamy.

  Zwiń
 • Adrian Gamoń

  Wierzę, że komunikacja zmienia świat. Udowadniam to na co dzień jako strateg, szkoleniowiec i stojąc na czele agencji Social Frame. Podczas mojej 8-letniej przygody z social media i content marketingiem, zdążyłem wybudować agencję Social Frame, w której portfolio znajdują się obecnie takie marki jak: Małopolska, Miasto Kraków, RMF Maxxx, Wydawnictwo Znak, sieć hoteli Ibis i Bytom. Jestem również twórcą i opiekunem merytorycznym dwóch oryginalnych kierunków studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: Social Media & Content Marketing i Marketing Miejsc i Kreowanie Marek Lokalnych.

  Zwiń
 • Andrzej Garapich

  Menedżer, badacz, dziennikarz, ekspert mediów elektronicznych. Zastępca dyrektora ds. marketingu w Telewizji Polskiej. Wieloletni arbiter Komisji Etyki Reklamy. W latach 2005-2016 był prezesem spółki Polskie Badania Internetu prowadzącej wspólnie z firmą Gemius pomiar oglądalności polskiego Internetu. Wcześniej związany z Associeted Press Television News oraz telewizją Wisła. Współpracuje z Uniwersytetem Papieskim im. Jana Pawłą II, Collegium Civitas, Akademią Górniczo-Hutniczą w obszarze swoich kompetencji, występował na wielu polskich i międzynarodowych konferencjach dotyczących internetu, badań oraz marketingu internetowego. Przez pierwsze 11 lat działalności zawodowej był dobrze zapowiadającym się młodym polskim naukowcem, specjalistą od ewolucji drobnych ssaków.

  Zwiń
 • Paweł Gniadkowski

  Twórca aplikacji webowych z 10-letnim doświadczeniem. Manager zespołów technologicznych. Z powodzeniem łączy wiedzę technologiczną z aspektami biznesowymi. Twórca i wieloletni dyrektor Laboratorium Technologii Grupy Advisio. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wyprodukowanych aplikacji i serwisów wdrożonych na rynki globalne. Obecnie odpowiedzialny za rozwój platformy obido.

  Zwiń
 • Mateusz Grabowski

  Absolwent Politechniki Śląskiej. Były wykładowca. Właściciel ogólnopolskiej firmy szkoleniowej IT&Business Training. W ciągu 3 lata zdobył rynek szkoleń on-line z Excela. Nawet ludzie na ulicy go poznają „o Patrz Mateusz od Excela”. Prowadzi najpopularniejsze Fanpage od 30 000 do ponad 100 000 fanów. Posiada jeden z najpopularniejszych kanałów na youtube. Nakręcił nawet serial o... Excelu … Jest jednym z 37 Polaków wyróżnionych przez Microsoft tytułem Most Valulable Professional. Czy trzeba dodawać, że ogarnia e-marketing?

  Zwiń
 • Olga Gralińska

  Digital Marketing Manager w Play, gdzie od 4 lat zajmuje się komunikacją marki w internecie i poszukiwaniem nowych kanałów dotarcia do klientów. Od 2014 roku wdraża do komunikacji Play zasadę „video is king”, czego wynikiem jest m.in. zaproszenie do długofalowej współpracy gwiazd Youtube’a. Odpowiada za wprowadzenie i rozwój platformy „Internet przechodzi do Play”, która zrzesza obecnie kilkunastu spośród największych polskich influencerów z różnych kategorii. Digital native, pasjonatka social mediów i wykorzystywania nowych technologii w komunikacji marketingowej.

  Zwiń
 • Andrzej Gruszka

  Od ponad 8 lat zajmuje się komunikacją marketingową. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations, marketingu treści i social media. Obecnie pracuje w agencji Elephate, zajmującej się SEO i content marketingiem, gdzie specjalizuje się głównie w działaniach z obszaru public relations. Wcześniej koordynował cykl konferencji Marketing Progress oraz projektów edukacyjnych w jego ramach. Był także redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie, uznanego za najlepszy tytuł elektroniczny w 2016 roku - według jury Konkursu Biuletynów Firmowych. Prowadzi zajęcia we wrocławskim oddziale Uniwersytetu SWPS na specjalności "Kreowanie mediów". Prelegent na takich konferencjach jak Internet Beta, TEDxWSB, Events Festiwal czy Czwartkowe Spotkania Social Media. Publikuje regularnie w mediach branżowych m.in. w Marketing w Praktyce, BRIEF, czy Marketer+.

  Zwiń
 • Michał Grzebyk

  PR & Content Marketing Manager w ContentHouse. Studiował polonistykę i… dobrze na tym wyszedł. Swoją wiedzę o języku oraz komunikacji przekuwa na realne działania biznesowe dla klientów w działaniach PR i content marketingowych. Tworzy strategie komunikacji, prowadzi redakcje serwisów marek oraz dba o kontakty z mediami, by otaczać firmy kompleksową obsługą na polu marketingu treści. Miłośnik pachnących książek, zacnej muzyki i mądrych filmów. Walczy (i odnosi sukcesy na tym polu) ze skłonnością do poprawiana wszystkich i wszystkiego.

  Zwiń
 • Michał Górecki

  Zawodowy poszukiwacz szczęścia i sensu życia. Oprócz tego współwłaściciel firmy odzieżowej koszulkowo.com oraz serwisu clouto.com. Bloger (michalgorecki.pl i mikemary.pl), razem z żoną współtworzy platformę mamygadzety.pl. Interesuje się rozwojem mediów społecznościowych, marketingu online i e-commerce. Wcześniej strateg w Heureka (dziś VML Poland) oraz Pro-Creation (dziś Van Leif). W agencjach zajmował się przede wszystkim strategiami społecznościowymi oraz nowym biznesem. Współtworzył strategię social media dla wielu marek, a także standardy branży social media w Polsce - występował na wielu konferencjach branżowych, a także prowadził wiele szkoleń w tym zakresie. Fascynat języków obcych, dobrego jedzenia, smacznych alkoholi, nowych mediów, gadżetów i work-life balance. To ostatnie wychodzi mu najlepiej - ma trójkę dzieci.

  Zwiń
 • Tomasz Gębala

  Dyrektor kreatywny w agencji Dziadek do orzechów. Od kilkunastu lat związany z rynkiem reklamowym. Pracował dla marek takich jak RedBull, PZU, Volkswagen, Żywiec, Milka etc. Ojciec junior creative directora Stefanka. Chodzą słuchy, że gdy nikt nie patrzy używa czcionki Comic Sans.

  Zwiń
 • Łukasz Głombicki

  Jest szefem komunikacji w LifeTube - największej sieci partnerskiej YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej. LifeTube zrzesza 329 kanałów, których twórcy mają łącznie 43 mln subskrypcji i generują miesięcznie 370 mln emisji wideo. Głombicki był wcześniej szefem działu online National Geographic, National Geographic Traveler, Focus i Coaching. Były wydawca strony głównej Gazeta.pl i szef serwisu Pieniądze tego portalu. Wcześniej m.in. w naTemat, TVN CNBC i Mastiff Media Polska. Wykładowca na wydziale dziennikarstwa Collegium Civitas. W mediach pracuje od ponad 10 lat, jego pasją są media społecznościowe, wideo i nowe media. Czas wolny? Sporty wodne, motorówki, przyjaciele. Smakosz szkockiej whisky.

  Zwiń
 • H
 • Maciej Hilt

  Business Development Director OS3. Z branżą reklamy związany od 8 lat, zaś z OS3 od 2012 r. Początkowo realizując wyzwania dla Klientów mediowych - Group M, od prawie 6 lat rozwija grupę Klientów OS3. W swojej karierze odpowiedzialny za komunikację i wyniki takich marek jak: PKO Bank Polski, Orange, Volvo, CCC, Philips czy Intel. Obecnie odpowiedzialny za rozwój nowego biznesu, optymalizacje pracy agencji oraz obecnych Klientów OS3 pod kątem nowych technologii i marketingu zintegrowanego.

  Zwiń
 • Marek "AdBuster" Hoffman

  Człowiek, który doskonale wie, jak z testowania proszku do prania zrobić prawdziwe show. Mistrz w demaskowaniu niedoskonałości produktów oraz spotów reklamowych. Dzięki niemu nikt nie zostanie już nabrany na nieuczciwe sztuczki reklamotwórców.

  Zwiń
 • I
 • Ajgor Ignacy

  Głos młodego pokolenia. Jego ironiczne spojrzenie na świat, który go otacza, trafia do coraz szerszej rzeszy odbiorców. Bez strachu krytykuje głupie zachowania społeczeństwa i bez skrupułów nabija się z próżności i szpanerstwa. Ma własną markę odzieżową, zaczyna produkować filmy krótkometrażowe, organizuje eventy – a to dopiero początek jego kariery.

  Zwiń
 • K
 • Michał Kluska

  Adwokat w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka
  Michał specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, nowych technologii, Internetu, usług online, reklamy i e-commerce. Realizuje projekty dot. RODO. Aktywnie bierze udział przy projektach obejmujących kompleksowe wdrożenia nowych rozwiązań / usług. Doświadczenie Michała obejmuje również uczestniczenie podczas kontroli GIODO/Prezesa UOKIK jak również reprezentację Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z obszarem ochrony danych osobowych, nieuczciwą konkurencją, prawem autorskim i prawem własności przemysłowej. Wielokrotnie wspierał Klientów w projektach związanych z monetaryzacją baz danych osobowych i wdrażaniem rozwiązań typu omnichannel dla branży e-commerce. Michał jest autorem publikacji prasowych i książkowych. Uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz konsultacyjnych.

  Zwiń
 • Michał Korba

  Head of Sales w UserEngage.com narzędziu do automatyzacji marketingu, Chief Everything Officer i CO-Founder w iWisher.pl aplikacji dzięki której Twoi znajomi spełnią Twoje marzenia. Wcześniej przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu. Praktyk e-marketingu. Trener w StartupAcademy, wykładowca na kierunku marketing internetowy w krakowskiej AGH - przedmiot "Growth Hacking", organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjątkowego projektu MediaLab Lublin Battle, niedoszły bloger, amator Yerba Mate i koszykówki oraz teoretyk-gawędziarz w obszarze sztuki barmańskiej oraz wielu zjawisk z obszaru styku technologii, ludzi i internetu.

  Zwiń
 • Barbara Kozanecka

  Marketing Manager w Eventory. Uczyła się, by być tłumaczem, dyplomatą, miała też krótką przygodę z prawem, by w końcu odkryć swoje miejsce w marketingu i public relations. Marzy o wygrywaniu nagród z Eventory, nieziemskich wykresach w Analyticsie i marketingowych klęskach urodzaju. Gdy nie planuje podboju świata, tłumaczy, gotuje, szuka niezapomnianych smaków w krakowskich restauracjach i planuje kolejne podróże.

  Zwiń
 • Diana Koziarska

  CEO ReaktorWarsaw, organizacji, która jest skupiona na wspieraniu startupów poprzez prowadzenie coworkingu oraz organizację comiesięcznych wydarzeń OpenReaktor, integrujących warszawską scenę startupową. Współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX. COO Boson Identities. Kurator Startup Digest Warsaw. Ambasadorka Startup Poland.

  Zwiń
 • Kamil Kozieł

  Skromnie sypia, bo robi dużo prezentacji. Niczym niestrudzony Beduin prowadzi konferencyjno-koczowniczy tryb życia, pomagając prelegentom wygłosić ze sceny ważki komunikat. Pracował z kadrą zarządzającą kilkuset firm, w tym Onetu, Blue Media i Tesco. Najlepiej oceniony prelegent na tegorocznym I love marketing i infoShare. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Założyciel IT School oraz były partner w Stand-up Polska. Od 2014 dyrektor zarządzający PrezART. O swoich przemyśleniach informuje świat na blogu: kamilkoziel.pl.

  Zwiń
 • Piotr Krauschar

  Prezes Zarządu FACEADDICTED - Interaktywnej Agencji Roku 2017 & 2015 (social media), polskiego przedstawiciela Advertising and Marketing Independent Network Agency (AMIN Worldwide). Ma ponad 17-letnie międzynarodowe doświadczenie w realizacji projektów dla marek, zwłaszcza dotyczące transformacji cyfrowej w mediach, usługach oraz w bankowości. Zarządzał m.in. spółkami Grupy o2 (obecnie Wirtualna Polska). Po godzinach licencjonowany kierowca rajdowy (R) oraz operator drona (UAVO).

  Zwiń
 • Jarosław Królewski

  CEO Synerise S.A, spółki która po dwóch latach istnienia uzyskała wycenę ponad 150 mln złotych. Od 2009 roku pracownik naukowy w AGH w Krakowie. Prowadził wykłady na kilku uczelniach w Polsce i za granicą (m.in Lizbona, Berlin, Turyn). Z wykształcenia inżynier ze specjalizacją w technologiach mobilnych oraz absolwent wyższych studiów socjologicznych. Pomysłodawca oraz współautor bestsellerowej książki E-Marketing (PWN). Od 2006 r. związany z branżą internetową, a także programów studiów z marketingu internetowego (320 absolwentów z międzynarodowymi dyplomami), Social Mediów, studiów magisterskich z E-Gospodarki (1 mln zł nagrody) i stacjonarnych Social Informatics w AGH. Uczestnik wielu konferencji krajowych i międzynardowych (np. IDC Predictions 2017).

  Zwiń
 • Marco Kubiś

  YouTuber. Ludzki system generujący złote myśli. Tworzy do Internetu od 2012. Jego filmy są połączeniem vlogów z komedią grozy, i jak dziwnie to nie brzmi, to wychodzi bardzo kreatywnie. Porusza w nich tematy od popularnonaukowych po osobliwie filozoficzne, a to wszystko ozdobione jest ładnie błyszczącymi animacjami. Czasem też wspomina o kawie, ale totalnie nie za często.

  Zwiń
 • Grzegorz Kuliś

  Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Członek zespołu DaVinci Institute założonego w 1997 roku przez futurystę Thomasa Freya. Instytucji non - profit o charakterze Think tank zajmującej się badaniami i analizami dotyczącymi spraw publicznych. Uczestnik stowarzyszenia Inicjatywa Mobilności Pracy, która od 2013 roku łączy środowiska pracodawców, naukowców, pracowników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce merytoryczne forum wiedzy o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług. Stowarzyszony opolskiej loży Business Centre Club reprezentującej interesy pracodawców w Radzie Dialogu Społecznego i jako związek pracodawców uczestniczy w najważniejszych sprawach społecznych i gospodarczych kraju. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany tytułami: Ambasador Polskiej Gospodarki, Firma Dobrze Widziana 2014, 2016, Lider Polskiego Biznesu 2015, Top Marka Opolszczyzny. Pomysłodawca i założyciel klubu Biznesowi Patrioci oraz Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Prywatnie miłośnik MMA.

  Zwiń
 • Marcin Kurek

  Założyciel i Partner Zarządzający w funduszu inwestycyjnym Protos Venture Capital. Założyciel grupy Pomocni.pl, do której należą takie serwisy jak Niania.pl, Remontuj.pl, Pomocedomowe.pl. Business Angel w takich projektach jak np:Znanylekarz.pl (Docplanner.com), Zadane.pl (Brainly.com), Allani.pl, Restaumatic.com, Shoplo.com, Eversports.at, Starofservice.com, Joymile.com, Depilacja.pl, Pushpushgo.com. Specjalizuje się w marketingu, produkcie i strategii.

  Zwiń
 • L
 • Piotr "Ziemniak" Latała

  Znany też jako „Ziemniak”, to twórca jednego z najszybciej rozwijających się oraz najbardziej profesjonalnych kanałów opowiadających o tworzeniu profesjonalnie wyglądających treści wideo do Internetu. Jeżeli nie wiesz jak zrobić dobre zdjęcie, jak prawidłowo oświetlić pomieszczenie lub je udźwiękowić – koniecznie zajrzyj na kanał Piotrka. Pytając Ziemniaka o jego kanał, usłyszysz: “Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz PROFESJONALIZM!”. Testy gadżetów, tutoriale, recenzje, vlogi, relacje z podróży! Kanał z najlepszym AUDIO na polskiej scenie YT!

  Zwiń
 • Katarzyna Leszczyńska-Bohdan

  Od lat z fascynacją obserwuje ludzki pierwiastek w nowych technologiach. Cyfrowy nomad, strateg wizerunkowy i entuzjastka biznesowej transparentności. Head of Marketing & Communications i jedna z 42 CEO w SoftwareMill, firmie tworzącej oprogramowanie na zamówienie dla klientów na 5 kontynentach. Swoje doświadczenia zdobywała m.in. w agencjach interaktywnych, realizując projekty dla firm z sektorów: finansów i bankowości, AGD i HR. Współautorka projektu humanity.buzz. Początkująca riderka, która po godzinach wyżywa się na treningach crossfitu.

  Zwiń
 • dr Dominik Lubasz

  Radca prawny i wspólnik zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Lider specjalizacji LW Business i LW Data Protection. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, w tym europejskim prawie gospodarczym. Prelegent na licznych konferencjach, oraz prowadzący autorskie warsztaty dotyczące powyższej problematyki. Autor licznych publikacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz handlu elektronicznego, w tym komentarzy do ustaw, a także cyklicznych artykułów na portalach tematycznych www.PortalPrawaIT.com i www.PortalODO.com prowadzonych przez ekspertów Kancelarii Lubasz i Wspólnicy. Doktor nauk prawnych (rozprawę doktorską pt. „Prawne bariery rozwoju handlu elektronicznego w Unii Europejskiej w świetle polskiej implementacji dyrektywy 2000/31/WE” wyróżniono w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie „Państwa i Prawa”). Ekspert Stowarzyszenia Konsumentów Polskich ds. handlu elektronicznego. Ekspert legislacyjny Izby Gospodarki Elektronicznej ds. handlu elektronicznego i ochrony danych osobowych. W 2017 roku otrzymał rekomendację od GLOBAL LAW EXPERTS w zakresie ochrony danych osobowych

  Zwiń
 • M
 • Hubert Majchrzak

  Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych. Hostersi są oficjalnym partnerem consultingowym Amazon Web Services i pierwszym resellerem AWS z centralą w Polsce.

  Zwiń
 • Marcin Majzner

  Founder i prezes zarządu w CupSell.pl
  Uwielbia niestandardowe rozwiązania.
  W swoim biznesie z powodzeniem wykorzystuje Video marketing, Personal branding, Growth hacking i Crowdsourcing, Stayaliving, Flowering, Bukaking, Bajking i jeszcze kilka innych 'ingów.
  CupSell.pl to 0,5 mln uu/mc i założonych 130 tys sklepów z koszulkami, użytkownicy CupSell zarobili ponad 3 mln zł.
  Człowiek o pozytywnym usposobieniu do życia... przynajmniej się stara.

  Zwiń
 • Daria Malicka

  Od niemal dwóch dekad pracuje słowem – mówionym i pisanym. Po 10 latach pracy w dziennikarstwie (specjalizowała się głównie w zagadnieniach związanych z marketingiem, promocją oraz wizerunkiem ) przeszła na ciemną stronę mocy, serce i duszę oddając PR-owi i komunikacji. Z powodzeniem pracowała dla dużych firm, dla trudnych firm oraz dla dużych i trudnych firm. Zajmuje się budowaniem wizerunku marki oraz komunikacją w obrębie PR& media relations, zwłaszcza w początkowym etapie rozwoju przedsięwzięcia. Wyznaje zasadę, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz a każde działanie musi być poparte dobrze przygotowaną strategią. Praktykująca fanka „R” w public relations. Współorganizatorka Startup Weekend Kielce. Właściciel w Concilio Communications.

  Zwiń
 • Robert Marczak

  Education Manager w Landingi. Pomaga firmom (zarówno tym bardziej dojrzałym, jak i startupom) w optymalizacji konwersji i tworzeniu skutecznych kampanii opartych na landing pages. Regularnie udziela się na szkoleniach, konferencjach, a także chętnie wypowiada się na łamach branżowej prasy i blogów. Prywatnie fan Twittera, czarnej kawy oraz kolekcjoner tatuaży.

  Zwiń
 • Anna Mościcka

  Head of Marketing w agencji Whites. Planuje i realizuje strategie content i social media marketingowe. Marketingiem internetowym zajmuje się od 10 lat, kierowała zespołem mediów społecznościowych i projektów specjalnych w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie oraz zespołem marketingu w Gazeta.pl . Wcześniej związana z branżą konsultingową, zajmowała się marketingiem w firmie Deloitte. Współzałożycielka takich inicjatyw jak Content Espresso czy School of New Media, szkoleniowiec (min. SprawnyMarketing) i prelegent (min. InfoShare), wykładowca na podyplomowych studiach z marketingu internetowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

  Zwiń
 • Edward Mężyk

  CEO Grupy Datarino – ekspert w szeroko rozumianej dziedzinie Big Data. Jako Prezes Grupy Datarino – zajmującej się doradztwem, wdrożeniami oraz budowaniem produktów w nurcie Big Data – odpowiada za strategię i rozwój koszyka produktowego. Pomysłodawca serwisu Cluify umożliwiającego geotargetowanie reklam i analitykę ruchu offline. Twórca Datarino Financial specjalizującego się w pozyskiwaniu i analizie dużych zbiorów danych dla branży finansowej. Założyciel studia gier i aplikacji mobilnych Rino Apps. Przez wiele lat zarządzał projektam R&D w firmach webowych. Prelegent na licznych konferencjach związanych z tematyką Big Data i nowymi technologiami. Wierzy, że informacja to silnik napędzający rozwój i w myśl tej idei wspiera organizacje w zdobywaniu unikalnej wiedzy z danych.

  Zwiń
 • N
 • Na Pełnej

  Na Pełnej to duet stworzony przez Adama i Jana słynący z parodii piosenek w których wcielają się w różne fikcyjne postaci. Największy rozgłos zdobyli przez parodie takie jak “Ja jem kebaba”, “Przez tę Hondę zieloną” i “Nie Tak Szybko” - parodię Despacito, która w rankingu SoTrender stała się najpopularniejszym filmem na polskim YouTube w lipcu 2017 roku.

  Zwiń
 • Grzegorz Nowak

  Założyciel i Dyrektor Zarządzający Agencji Marketingowej Alpaca Studio. Prezes Zarządu oraz inwestor w spółce technologicznej We2You. Trener biznesu z międzynarodową certyfikacją PERSOLOG®. Absolwent MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również wydział Reklamy i Marketingu Polish Open University w Warszawie oraz Szkołę Grafiki Komputerowej DPA w Krakowie. Od 12 lat związany z branżą marketingową. Pasjonat dobrego designu oraz nowoczesnych technologii internetowych. Radykalny wyznawca filozofii Omnichannel. Zapalony podróżnik, taternik, snowboardzista, wciąż poszukujący nowych, ambitnych wyzwań.

  Zwiń
 • O
 • Andrzej Ogonowski

  SMSAPI.pl
  Brand and PR director
  Od 2006 roku związany z firmą ComVision, początkowo jako programista oraz menadżer produktu oprogramowania sklepu internetowego cStore. Od 2008 r. zaangażowany w rozwój marki SMSAPI.pl, od 2011 r. odpowiada za całokształt działań wizerunkowych marki oraz PR platformy. Uczestnik i prelegent wielu konferencji i spotkań branżowych. Interesuje się zarówno innowacyjnymi, jak i tradycyjnymi narzędziami marketingowymi i komunikacyjnymi, mierzeniem efektywności prowadzonych działań promocyjnych i wizerunkowych.

  Zwiń
 • P
 • Wojciech Pawlak

  Business Developer Manager w hub:raum Kraków - inkubatorze innowacji Deutsche Telekom. Jego zadanie to rozwijanie współpracy startupów z T-Mobile i komercjalizacja innowacji. Prowadzi programy prototypowania rozwiązań opartych o nowe technologie telekomunikacyjne. Obecne obszary zainteresowania: Internet of Things i Industry 4.0. Ponad 15 lat doświadczenia w branży telco. Głęboko wierzy, że klucz do sukcesu to różnorodność, otwarty umysł, współpraca, dzielenie się wiedzą. Wolontariusz fundacji CoderDojo, gdzie w sobotnie poranki uczy dzieci programowania.

  Zwiń
 • Bartosz Piński

  Strateg komunikacji oraz ekspert digital marketingu, w reklamie pracuje od 2008 roku. Większość tego czasu spędził w agencjach sieciowych (Wunderman, Young&Rubicam), gdzie pełnił funkcje stratega digitalowego i ATL-owego oraz pracował dla klientów takich, jak Nokia, Microsoft, Danone czy Ford. Karierę w branży rozpoczął w krakowskim Opcomie, pracując m.in. dla Polkomtela, Procter&Gamble i Crunchips. Specjalizuje się głównie w doradztwie dla marek z branży technologicznej, usług finansowych oraz FMCG. Obecnie pracuje w Deloitte Digital CE jako Senior Strategy Consultant. Prowadzi bloga pl2bp na temat strategii marek i komunikacji marketingowej: https://medium.com/rozmowy-na-koniec-briefu

  Zwiń
 • Filip Połoska

  redaktor naczelny Noizz.pl. Wcześniej szef programowy strony glównej Gazeta.pl oraz autor Faktoidu. Uzależniony od internetu, fan social mediów i tworzenia viralowego contentu. W Pockecie ma już ponad 3 tys. interesujących artykułów, których nigdy nie przeczyta

  Zwiń
 • Aleksandra Prejs

  Z nowymi mediami oraz z marketingiem Ola związana jest od ponad 7 lat, a od dwóch lat buduje rozpoznawalność marki Netguru, jednego z najszybciej rozwijających się software house’ów w Polsce. Obecnie na stanowisku Senior Marketing Communications Managera, Ola odpowiada za całość działań marketingowych i komunikacyjnych firmy, rozwija nowe kanały promocyjne oraz zarządza zespołem specjalistów rozrzuconych po całej Polsce. Dzięki efektywnej współpracy wielu działów – w tym działu marketingu – Netguru rozwija się szybciej niż tak znane marki jak Skyscanner i Spotify, przyciągając klientów z całego świata.

  Zwiń
 • Barbara Przywara

  socjolog, adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ. Specjalista ds. metodologii, realizacji badań i ewaluacji w wielu projektach. Naukowo zajmuje się socjologią internetu i nowych mediów. Kierownik projektu badawczego #BezSieci - eksperymentu społecznego mającego na celu zbadanie stopnia zaangażowania w użytkowanie mediów i ich konsumpcji.

  Zwiń
 • Piotr Pągowski

  Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki. Od 1995 był związany z firmą Intel, gdzie odpowiadał m.in. za strategię rozwoju w regionie Europy Środkowej (CEE). Od 2006 do 2011 pracował w firmie Microsoft, gdzie odpowiadał za rozwój rynku konsumenckiego w tym premierę konsoli Xbox 360 na polskim rynku, a także za rozwój usług on-line. W latach 2011-2015 jako Członek Zarządu HP Polska kierował działem komputerów osobistych, a po reorganizacji połączonymi działami komputerów osobistych i druku. Obecnie kieruje spółką Actionmed sp. z o.o. działającą na rynku sprzętu medycznym oraz wspiera fundusz inwestycyjny Black Pearls VC jako Venture Partner. Jest też obecny w Radach Nadzorczych takich spółek jak CD Projekt SA, Black Pearls VC SA, Solwit SA. Dodatkowo angażuje się na rynku innowacji technologicznych jako mentor, ale także jako inwestor na wczesnym etapie projektów.

  Zwiń
 • R
 • Bartek "Tivolt" Ratoń

  streamer, vlogger, gamer i entuzjasta technologii. Najbardziej rozkrzyczany i roześmiany krakowski youtuber który wspólnie z Ziemniakiem tworzy niesamowite show na swoim kanale. Bartek swoją przygodę z youtubem zaczął ponad 11 (!) lat temu i od tego czasu niezmiennie bawi swoich fanów publikując na swoim kanale letspaye z wielu różnych gier.

  Zwiń
 • Arkadiusz Regiec

  Prezes Zarządu Beesfund S.A., pierwszej w Polsce platformy equity crowdfundingowej. Dzięki rozwiązaniom implementowanym przez Beesfund małe i średnie firmy mogą pozyskać wsparcie finansowe od społeczności indywidualnych inwestorów a każdy z nich może stać się współwłaścicielem ciekawego pomysłu biznesowego. Jest również współtwórcą Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz aktywnym komentatorem bieżących wydarzeń polskiej sceny fintech-owej.

  Zwiń
 • Michał Rosiak

  Od 2012 r. związany z rozwojem sieci AdRetail, w której jest odpowiedzialny za formułowanie polityki sprzedaży, realizację planu przychodowego, zarządzanie działem handlowym, rozwijanie i tworzenie produktów reklamowych oraz opiekę nad największymi klientami. Wcześniej pracował w Grupie Wirtualna Polska i Onet-RAS Polska, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań reklamowych dla klientów branży finansowej.

  Zwiń
 • Aleksander Rzepecki

  PR Manager i Rzecznik Prasowy Mercedes-Benz Polska, od ponad 6 lat związany z tą firmą. Absolwent stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej (2010) oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim (2011), aktualnie student Canadian Executive MBA (CEMBA) w Szkole Głównej Handlowej i University of Quebec at Montreal. Laureat nagrody Dyrektor Marketingu Roku 2015 w kategorii „Wyjątkowa Efektywność B2B”

  Zwiń
 • S
 • Paweł Sala

  Współzałożyciel i dyrektor zarządzający FreshMail. Ekspert ds. email marketingu, trener, manager, konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu. Współtwórca sukcesu wielu kampanii e-mail marketingowych wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards. Ewangelizator email marketingu - od wielu lat publikujący w takich czasopismach jak Marketing w Praktyce, Marketer +, Nowa Sprzedaż i wielu innych, a także w serwisach branżowych takich jak Marketing przy Kawie, Interaktywnie czy Nowy Marketing. Autor książki "Świeże podejście do e-mail marketingu". Współautor bestselerowej publikacji wydanej przez PWN - „E-marketing - pakiet startowy”. Mówca na konferencjach branżowych oraz wykładowca wyższych uczelni (między innymi Akademia Leaona Koźmińskiego, Akademia Górniczo Hutnicza, Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie czy Colegium Civitas). Szef grupy ds. email markeitngu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase, Webstar Festival czy Mixx Awards. Poza pracą managera - trener z wieloletnim stażem w prowadzeniu szkoleń miękkich z zakresu efektywności osobistej oraz szkoleń z zakresu email marketingu. Prywatnie mąż Pauliny i tata Stefana. Fan podróży dalekich i bliski oraz skoków spadochronowych.

  Zwiń
 • Anita Serafin

  W Mindshare zarządza pracami pionu Invention, wspierającego zespoły klienckie w prowadzeniu działań digitalowych w obszarach contentu, social mediów i niestandardowych realizacji. Przygodę z mediami rozpoczęła w Mindshare w 2006 roku od planowania kampanii internetowych m.in. dla takich marek, jak: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zajmowała się projektami specjalnymi i rozwojem produktu reklamowego. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Członek grupy roboczej IAB Brand Advertising.

  Zwiń
 • Michał Serwiński

  Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Pracę rozpoczął w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, gdzie tworzył Dział Fundraisingu. Aktualnie prowadzi biuro regionalne Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie koordynując działania PAH w na południu Polski. Członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Pokojowego Patrolu WOŚP. Pasjonuje go praca dla dobra. Lubi biegać, słuchać muzyki i pamiętać o wszystkim.

  Zwiń
 • Bartosz Sikora

  Strateg mediowy, fan prostych rozwiązań i optymalizacji. Odpowiada za rozwój obszaru digital w Havas Media Group, w tym za strategie mediowe oparte o media cyfrowe dla kluczowych klientów grupy. W swojej karierze zawodowej odpowiedzialny m.in. za planowanie i realizację kampanii w mediach cyfrowych dla Klientów takich, jak: Ford, Heinz, BP, Castrol, Lufthansa, Unilever czy United International Pictures. Z branżą mediową związany od 2006 roku.

  Zwiń
 • Wojciech Smajda

  Zzałożyciel software houseu HappyAPI, od lat związany z branżą produkcji oprogramowania jako konsultant i developer, dzisiaj w BinarApps rozwija sprzedaż i marketing, fan podejścia lean analitycs - dane nie mogą dać Ci odpowiedź ale jeszcze lepiej gdy pozwalają zdawać właściwie pytania, po godzinach zdobywa Koronę ziemi.

  Zwiń
 • Krzysztof Sobczak

  CEO, współzałożyciel spółki Emplocity. Swoją praktyczną wiedzę z dziedziny HR/biznesu łączy z kompetencją techniczną. Ukończył m.in: BEng (Hons) wydziału EEE na Strathclyde University w Glasgow oraz Nanyang University w Singapurze. Absolwent Kent Institute of Business and Technology w Sydney. Popularyzator akcji i inicjatyw społecznych, utramaratończyk – jako pierwszy w historii Polak ukończył najtrudniejszy bieg wytrzymałościowy świata, Jungle Marathon (254 km), zbierając przy tym 120 tys. zł na cel charytatywny.

  Zwiń
 • Krzysztof Sobieszek

  Practice Lead, Publicis Media Business Transformation. Doradza z zakresie transformacji i współpracy z startupami klientom jednaj z największych grup komunikacyjnych na świecie i Polsce - Publicis Groupe. Konsultant i strateg z 12-letnim doświadczeniem związany z branżą marketingu i nowych technologii. Szlify zdobywał zarówno po stronie agencji (Mindshare, Zenith), sieci społecznościowej Nk.pl, gdzie odpowiadał za strategię, badania, zarządzanie danymi i marketing oraz stowarzyszenia branży interaktywnej IAB Polska jako członek zarządu. Tą szeroką perspektywę przekłada na ponad 100 wystąpień na konferencjach w tym Bety gdzie czuje się już weteranem. Obsesyjnie skoncentrowany na marketingu i zarządzaniu bazującym na dowodach, mierzalności działań i realnych efektach biznesowych.

  Zwiń
 • Tomasz Soluch

  Creative director. W MOSQI.TO już od dekady. Wiedzą mógłby obdarzyć kilka agencji. Ostatnio woli wymyślać systemy transakcyjne, niż reklamy. W czytelnictwie mocno zawyża światową średnią. Pacyfista, od lat stara się przejść na wegetarianizm.

  Zwiń
 • Paweł Stano

  Przez Dziennik Gazetę Prawną nazwany "szefem wszystkich youtuberów". Prezes Zarządu LifeTube - największej w Europie Środkowo-Wschodniej sieci partnerskiej YouTube. Aktualnie LifeTube zrzesza 380 Twórców wideo. Łączna liczba subskrypcji przekroczyła 50 milionów, a Twórcy LifeTube generują średnio 380 mln wyświetleń miesięcznie.
  Stano w swojej karierze pracował m.in. w Ringier Axel Springer, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż produktów internetowych oraz opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży. Zarządzał także spółką Blomedia.pl, gdzie współtworzył pierwszą w Polsce platformę specjalizującą się w marketingu treści w blogosferze.

  Zwiń
 • Albert Stęclik

  Człowiek, który wierzy w reklamę i podejrzewa, że wie jak reklama działa. Współwłaściciel i planner w agencji reklamowej Dziadek do orzechów. Wcześniej planner w adam&eve/DDB London i strateg w VML Poland. W czasie wolnym jeździ na rowerze i kula się w parterze. Rzadko pisze o sobie w trzeciej osobie, jednak kiedy to robi, jest to jego bio.

  Zwiń
 • Domink Szarek

  Twórca internetowy, publikujący w sieci od blisko 10 lat, a od 7 produkujący web video. Przez ostatnie 4 lata tworzył projekt Futbolove, będący jednym z największych w Polsce kanałów sportowych na YouTube.

  Zwiń
 • Aleksander Szlachetko

  Dołączył do ESL Polska w październiku 2016 jako Dyrektor ds. Rozwoju. Od kwietnia 2017 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Wcześniej, przez 15 lat pracował w firmie Intel, gdzie pełnił m.in. funkcję Menedżera ds. sprzedaży komputerów desktop w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

  Zwiń
 • Szymon Szymczyk

  PR Consultant w agencji Planet PR. Fan cyberpunku, patrzący krytycznym okiem na nowe technologie. Współtworzy podcast otwieracz.net i prowadzi blog edgerunner.pl. Z branżą komunikacji i mediów związany od 2007 roku. Jako PR-owiec specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży nowych technologii i mediów. Wcześniej dyrektor zarządzający agencji Kolko i redaktor Proseed Magazine. Prowadził zajęcia „PR online” w SWPS w Warszawie.

  Zwiń
 • T
 • Arkadiusz Talun

  CTO, współzałożyciel spółki Emplocity. Absolwent SGH w Warszawie (kierunek: Metody Ilościowe, specjalność: Informatyka Gospodarcza) oraz Studiów Podyplomowych Informatyczne Systemy Zarzadzania, prowadzonych również pod patronatem SGH. Były konsultant BIG4 (Deloitte) i projektant systemów informatycznych dla branży finansowej. Prowadzi badania dot. efektów sieciowych, algorytmów segmentacji grafów (Graph Clustering) i estymacji wartości sieci, metod stochastycznych w analizie grafów oraz właściwości sieci społecznościowych. W ramach zainteresowań naukowych Arka leżą metody uczenia maszynowego, ze szczególnym uwzględnieniem metod wykorzystujących grafy (Graph Based Machine Learning).

  Zwiń
 • Andrzej Targosz

  Założyciel i CEO Eventory, wizjoner, mentor, biznesmen aktywnie budujący społeczności i wcielający się w wiele ról. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął już w wieku 17 lat i odtąd odważnie inwestuje w odnoszące sukcesy start-upy takie jak: Estimote, Jivr, Vbionic, Statsocial. Dodatkowo jest założycielem kilku firm technologicznych oraz agencji eventowej PROIDEA organizującej najlepsze w Polsce konferencje technologiczne i start-upowe. Jest także zaangażowany w nowo powstający fundusz inwestycyjny Bitspiration Booster, który oparty jest o ludzi z praktyczną wiedzą o technologiach. Niemniej jego ulubioną rolą jest nieustannie rola kochającego męża i taty piątki wspaniałych dzieci. Andrzej podejmował wiele wyzwań, przed jednym z największych stanął w 2011 roku, gdy zdiagnozowano u niego nowotwór. Zmusiło go to do ponownej oceny tego, jak spędza czas i z kim. Pierwsze miejsce zajęły zdrowie i rodzina, później zaś prowadzenie biznesu. Zmiany te sprawiły, że w swoich projektach przyjął bardziej rolę wizjonerską, mniej operacyjną. Teraz, gdy nowotwór jest w remisji, może mocniej skupić się na tym, co dla niego najważniejsze - na rodzinie, a mniej na szczegółach organizowania konferencji. Dziś największe biznesowe ambicje Andrzeja koncentrują się na prężnym rozwoju Eventory i zwiększeniu międzynarodowej ekspozycji polskiej sceny technologicznej.

  Zwiń
 • Łukasz Turkowski

  W branży reklamowej od 2012 roku. Wcześniej związany z agencją reklamową DDB&tribal i domem mediowym OMD, gdzie odpowiadał za strategię obecności marki w internecie, strategie mediowe, zakup i planowanie mediów, e-commerce i technologie. Pracował dla kluczowych klientów grupy m.in. Porsche, McDonald’s, BGŻ BNP Paribas. Organizator i speaker na cyklu wewnętrznych prezentacji inspiracyjnych dla klientów grupy, wielokrotnie prezentował trendy rynkowe na forum regionu CEE.

  Zwiń
 • W
 • Kamil Walkowiak

  CTO w cux.io, programista od 2005 roku, badacz z czystej ciekawości. Przeszedł całą ścieżkę kariery, po to, żeby teraz tworzyć projekty na własnych zasadach. Z żoną prowadzi polską firmę w Berlinie. O odwiedzających jego strony/aplikacje chciałby wiedzieć jak najwięcej, żeby móc znajdować dla nich jak najbardziej użyteczne rozwiązania.

  Zwiń
 • Paulina Walkowiak

  CEO w cux.io, badaczka jakościowa z duszą antropologa. Przez 5 lat pracowała dla największych agencji badawczych w Polsce. Projektowała i prowadziła m.in. badania customer experience. Teraz z mężem prowadzi polską firmę w Berlinie. Budując narzędzie skupia się przede wszystkim na pokazaniu jak najszerszego kontekstu użytkownika i przybliżeniu jego naturalnych zachowań w interakcji z produktem cyfrowym.

  Zwiń
 • Mariusz Wesołowski

  Profesjonalną przygodę z internetem zaczynałem w Grupie Allegro, w której nauczyłem się wszystkiego, co wykorzystuję w życiu zawodowym. Moim sztandarowym projektem, pod którym się podpisywałem, były Edukacyjne Spotkania Allegro, ale tak naprawdę praca w dziale marketingu dała mi mocne podstawy oraz szanse rozwinięcia wielu kompetencji i tych marketingowych, i tych sprzedażowych, jak również organizacyjnych. Po pracy w GA szukałem ciekawych wyzwań i mogę pochwalić się portfolio takich Klientów, jak: Agora S.A., Onet S.A., Lidl Polska, Grupa Raben, a na samym tylko rynku szkoleniowym pracowałem chociażby z takimi super-firmami, jak: Nowe Kompetencje, AP Edukacja czy EduInvest. Wykładam podstawy e-biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, jak również opiekuję się jednym z kierunków studiów podyplomowych. Zawodowo związany jestem z kilkoma startupami z bardzo przekrojowych branż (od telemedycyny po fin-tech i e-logistykę), a także kilkoma organizacjami oraz klientami B2B, dla których wykonuję zlecenia w ramach kontraktów menadżerskich.

  Zwiń
 • Tomasz Wesołowski

  CEO & co-founder w 2040.io W branży internetowej działa od 2000 roku, m.in. jako założyciel i dyrektor zarządzający Empathy Internet Software House, a następnie członek zarządu w Grupie Unity (odpowiedzialny za pion marketingu i komunikacji oraz HR). Obecnie jako CEO firmy 2040.io zaangażowany jest w projekt budowy inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward. Współorganizator spotkań z cyklu A.I. meetup dla fanów sztucznej inteligencji.
  Aktywnie działa na rzecz rozwoju branży. Współtworzył społeczność profesjonalistów będąc w latach 2007-2009 Członkiem Zarządu spółki PROFEO powstałej z inicjatywy Grupy Pracuj. Jest pomysłodawcą cyklu barcampów technologicznych Techcamp, współtwórcą Klubu Dyrektorów Ecommerce skupiającego ponad 200 kluczowych osób z branży e-commerce w Polsce oraz twórcą Akademii Empathy, realizującej cykl branżowych wydarzeń edukacyjnych. Interesuje się zagadnieniami user experience oraz wpływem rozwoju sztucznej inteligencji na nasze codzienne życie.

  Zwiń
 • Jonasz Wiercioch

  CEO & Founder w Synapsy Communication i PR manager w Brave Brain. Współtworzył międzynarodowy portal local-life.com oraz był odpowiedzialny za rozwój ogólnopolskiego projektu Questing.pl. Przez lata związany z branżą turystyczną, gdzie realizował projekty ogólnopolskie. Współpracował m.in. z takimi markami jak EKOPARK, PTC, Binkowski Resort, Vive Taruon Kielce, Kryniczanka. Autor wielu publikacji dotyczących marketingu, mediów społecznościowych i public relations. Specjalizuje się w tworzeniu kontekstowych strategii komunikacji.

  Zwiń
 • Maciej Wiśniewski

  Account Director w MOSQI.TO. Zawsze chce wiedzieć więcej. Non stop coś wdraża – od zawsze dla ING Banku Śląskiego, ING Życie (Nationale Nederlanden). Lubi pracować z Klientami i jest w tym dobry. Światowiec, był w wielu miejscach, ale nie lubi o tym opowiadać.

  Zwiń
 • Karol Wyszyński

  autor m.in. kampanii świątecznej MALL.PL, która na FB dotarła do ponad 5 mln odbiorców. Współpracował z Jeffreyem Harmonem przy I kampanii Squatty Potty. Organizator Orange Video Fest 2014 oraz konferencji Video Arena. Prowadził zajęcia dla studentów zajęcia z [YouTube w komunikacji marki] na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej na kierunku Marketing Internetowy. YouTuber - prowadzi kanał "Szukam Pracy" (1,6 mln wyświetleń). Założyciel agencji Los Videos.

  Zwiń
 • Arkadiusz Wójkiewicz

  Jego początki z internetem, sięgają 2001 roku, kiedy to znalazł się we właściwym miejscu i czasie. W ten sposób spędził ponad 10,5 roku w Grupie Allegro.Jako Dyrektor Działu Sprzedaży Reklam dwa razy tworzył kompleksową politykę sprzedaży reklam w Grupie Allegro, następne kilka lat pracował jako Dyrektor Marketingu Zagranicznego będąc odpowiedzialnym za zagraniczne serwisy Allegro w kilku europejskich krajach, między innymi w Czechach, Rumunii, Rosji i Ukrainie. Obecnie prowadzi własną agencję Arcom Media zajmującą się planowaniem i zakupem mediów oraz jest Szefem Działu Agencyjnego w Grupie Qpony. Grupa Qpony posiada w portfelu dwie czołowe aplikacje retailowe: qpony.pl i blix.pl, które mają łącznie ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

  Zwiń
 • Z
 • Marcin Zabielski

  Partner Zarządzający funduszu Hedgehog Fund, który inwestuje w startupy technologiczne prywatne pieniądze kilkudziesięciu aniołów biznesu. W trakcie swojej ponad dwudziestoletniej kariery brał udział w kilkudziesięciu procesach restrukturyzacyjnych pełniąc funkcje Interim Managera, zewnętrznego Project Managera i Konsultanta. Prowadził również swoje spółki internetowe między innymi współtworząc aukcje internetowe Vatera w 5 krajach Europy, a także przyczyniając się do sukcesu Grupy Pracuj. Jako inwestor i anioł biznesu uczestniczył w kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych. Specjalizuje się w: modelach biznesowych, usprawnianiu procesów, zagadnieniach wycen i miękkich elementach zarządzania zespołami. Oprócz branży internetowej ma także doświadczenie w branżach: ubezpieczeniowej, dystrybucji leków, bankowości, transporcie oraz FMCG. Prywatnie: wielki fan rocka progresywnego i oddany kibic Chelsea Londyn.

  Zwiń
 • Marcin Zaremba

  Chief Product Officer w iTaxi.pl, wcześniej Head of Product w PizzaPortal.pl, Head of Business w agencji Lovemobile (Grupa o2), współtwórca miesięcznika Proseed i współorganizator Auli Polskiej. Autor książki "Mobie dla Mendżerów". Google Product Strategy Expert. Lubi zegarki mechaniczne. marcinzaremba.pl

  Zwiń
 • Mateusz Zemczak

  Pasjonat nowych technologii. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywał w branży IT pracując m.in. w firmie DELL. Od lat zgłębia zagadnienia e-commerce. W PayU jest odpowiedzialny za rozwój sektora Finance Services oraz Services & eServices, dzięki czemu ma czynny wpływ na rozwój płatności internetowych.

  Zwiń
 • Magdalena Zielińska

  Key Account Manager w MOSQI.TO. Najchętniej zajmuje się niestandardowymi formami marketingu. Zawodowo z marketingiem związana od 5 lat. Ma chrapkę jeszcze w tym roku zdobyć kilka branżowych nagród ☺ Absolwentka Dziennikarstwa i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Pasjonatka fotografii, rękodzieła i gier planszowych.

  Zwiń
 • Ł
 • Krzysztof Łuczak

  Od 6 lat związany z rynkiem mobilnym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie aplikacji mobilnych. Obecnie CEO w spółce Proxi.cloud dostarczającej platformę do usług opartych na lokalizacji, w tym reklamy i komunikacji geotargetowanej. Z rozwiązań Proxi.cloud korzystają między innymi takie aplikacje, jak: Blix, Qpony, Skycash czy Lech Poznań. Współzałożyciel Qpony.pl sp. z o.o. - drugiej największej grupy mCommerce w Polsce. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prelegent i autor licznych publikacji z zakresu technologii mobilnych.

  Zwiń
 • Ś
 • Andrzej Świderski

  CEO MyShop, Przedsiębiorca & Inwestor. Pasjonat, praktyk oraz ekspert e-commerce. Od wielu lat związany z budowaniem i zarządzaniem największej sieci kwiaciarń w Polsce. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dzięki temu, że zainteresowanie wszelkimi innowacjami systematycznie wciela w życie, dwa lata temu stworzył nowe przedsięwzięcie w branży cukierniczej, o którym również opowie na tegorocznej Becie. Prywatnie entuzjasta nowych technologii i wszystkich sportów z wykorzystaniem "deski".

  Zwiń
 • Maciej Świątek

  W mediach obecny od 2007 roku, w Mindshare od 2008. Stoi na czele jednego z zespołów Client Leadership odpowiedzialnego za kompleksową obsługę klientów agencji m.in. Maspex Wadowice. Wspólnie z zespołem stawia na co dzień czoła wyzwaniom związanym z efektywnością planowania i kupowania mediów oraz z pomiarem dotarcia do trudnych grup celowych. Ekspert rynku OOH. Stały komentator rynku mediowego na łamach wiodących mediów marketingowych.

  Zwiń

Nie masz jeszcze aplikacji mobilnej InternetBeta 2017?

Pobierz już teraz i bądź na bieżąco!