Startup Sito

Startup Sito to mini konkurs dla najciekawszych projektów związanych z internetem i nowymi technologiami, którzy chcą się zaprezentować w czasie konferencji InternetBeta.

Dlaczego WARTO wziąć w nim udział?

Po pierwsze dlatego, że uczestnicy konferencji InternetBeta to najważniejsze osoby związane z Internetem w Polsce, jednak działające w różnych środowiskach. Można tu znaleźć inwestora, potencjalnych partnerów strategicznych, zebrać feedback od ludzi z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem. Jest to zupełnie inna publiczność, w porównaniu z typowymi konkursami dla startupów. Stanowi to niewątpliwą siłę konferencji i samego konkursu. Po drugie, atrakcyjne nagrody rzeczowe i możliwość udziału w kolejnej edycji konferencji InternetBeta. Poza tym każdy projekt, który zakwalifikuje się do finału, będzie mógł uczestniczyć w konferencji za darmo.

Jak się ZGŁOSIĆ?

Jeżeli chcecie wystąpić przed publicznością tegorocznej edycji imprezy, jeżeli chcecie pokazać swój projekt 450 ekspertom z branży i nawiązać kontakty, które będą procentować w przyszłości, nic prostszego. Wystarczy, że przygotujecie prezentację (preferowany PDF) zawierającą prezentację projektu i zespołu oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie WY powinniście wziąć udział w Startup Sito i wyślecie ją na adres info@internetbeta.pl (w tytule zaznaczcie, że jest to zgłoszenie na Startup Sito), w terminie do 2 września. 8 szczęśliwych zespołów zaprosimy do udziału w finale, co ogłosimy 9 września! Oczywiście zespoły finałowe (dwóch reprezentantów) biorą udział w całej konferencji InternetBeta!

Nie masz jeszcze aplikacji mobilnej InternetBeta 2017?

Pobierz już teraz i bądź na bieżąco!