Prelegent

Marcin Aks Grochowina

Agile Coach & konsultantFreshMail / Agile Nuts / A83
Marcin Aks Grochowina

Marcin Aks Grochowina

Agile Coach & konsultantFreshMail / Agile Nuts / A83

Żyję w zgodzie z wartościami Agile. Ostatnich piętnaście lat spędziłem budując samoorganizujące się zespoły. Od 9 lat buduję zwinną kulturę FreshMaila.
Jestem przede wszystkim praktykiem. Pełniłem role project managera, team leadera zespołu developerów, Product Ownera, Scrum Mastera i Agile Coacha. Na co dzień mierzyłem się z wyzwaniami w realizowaniu projektów w software house’ach i agencjach z branży kreatywnej, jak i przy rozwijaniu produktu.
Wierzę w kulturę eksperymentu. Wyznaję zasadę “Collaborate & Listen”. Prywatnie: dużo jem, chodzę w czapkach i kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Nadużywam słowa „uszanowanko”.

Żyję w zgodzie z wartościami Agile. Ostatnich piętnaście lat spędziłem budując samoorganizujące się zespoły. Od 9 lat buduję zwinną kulturę FreshMaila.<br /> Jestem przede wszystkim praktykiem. Pełniłem role project managera, team leadera zespołu developerów, Product Ownera, Scrum Mastera i Agile Coacha. Na co dzień mierzyłem się z wyzwaniami w realizowaniu projektów w software house’ach i agencjach z branży kreatywnej, jak i przy rozwijaniu produktu.<br /> Wierzę w kulturę eksperymentu. Wyznaję zasadę “Collaborate & Listen”. Prywatnie: dużo jem, chodzę w czapkach i kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Nadużywam słowa „uszanowanko”.

Zmienność to codzienność.

Czwartek 15/09 - 16:30 - KM8

W ostatnim czasie ZMIANA nabrała zupełnie nowego wymiaru. W życiu większości z nas ostatnie 3 lata to czas nieustającej reorganizacji i przewartościowania tego co istotne. Przewidywalność w życiu lidera stała się czymś bardzo ekskluzywnym. Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami jak w obecnej codzienności dojrzała kultura organizacji może wspierać efektywną pracę i ciągłe dostarczanie wartościowych rozwiązań. Skupimy się na tym co wspiera, a co osłabia samoorganizację i odpowiedzialność zespołu oraz odpowiemy na pytanie “czy narzędzia i procesy zabijają zwinność?”