Prelegent

Marcin Aks Grochowina

FreshMail / Agile Nuts
Marcin Aks Grochowina

Marcin Aks Grochowina

FreshMail / Agile Nuts

Z internetem jestem związany od prawie 15 lat. Dziś jako Agile Coach i board member buduję kulturę organizacyjną FreshMaila. Wcześniej zarządzałem projektami w agencjach interaktywnych i reklamowych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors.
Jestem scrumowym fanatykiem i ewangelistą Agile’a, a swoim doświadczeniem dzielę się jako konsultant, wykładowca i prelegent.
Wierzę w kulturę eksperymentu. Wyznaję zasadę “Collaborate & Listen”. Prywatnie: dużo jem, chodzę w czapkach i kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Nadużywam słowa „uszanowanko”.

Z internetem jestem związany od prawie 15 lat. Dziś jako Agile Coach i board member buduję kulturę organizacyjną FreshMaila. Wcześniej zarządzałem projektami w agencjach interaktywnych i reklamowych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors.<br /> Jestem scrumowym fanatykiem i ewangelistą Agile’a, a swoim doświadczeniem dzielę się jako konsultant, wykładowca i prelegent.<br /> Wierzę w kulturę eksperymentu. Wyznaję zasadę “Collaborate & Listen”. Prywatnie: dużo jem, chodzę w czapkach i kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Nadużywam słowa „uszanowanko”.

Collaborate and listen

Piątek 17/09 - 11:20 - KM8

Co Vanilla Ice, łódź podwodna i Anita Włodarczyk mają wspólnego z współczesnym przywództwem? Jako lider nie jesteś w stanie realizować wszystkich obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu samemu. I choć wiele mówimy o delegowaniu odpowiedzialności, samoorganizujących i samozarządzających się zespołach, to temat braku zaangażowania wciąż wraca jak bumerang. Opowiem Ci jak zwinna współpraca i słuchanie wzajemnych potrzeb może wspierać liderów w ich codziennych wyzwaniach.