Hot News

Wtorek 19/03/2019

Znamy już termin InternetBeta 2019!

Kolejna - jedenasta już edycja kultowej Konferencji InternetBeta - odbędzie się w dniach 11-13 września 2019 w podrzeszowskiej Kielnarowej, tradycyjnie - na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Poniedziałek 18/03/2019

Czy InternetBeta 2019 się odbędzie?

Szanowni Betowicze! Jeśli zastanawiacie się gdzie się udać tuż po sezonie wakacyjnym, to jest mi niezmiernie miło poinformować, że InternetBeta w tym roku również odbędzie się we wrześniu! Ta sama lokalizacja, nowe wrażenia! Zawsze ten sam - wysoki - poziom! Stay tunned - wkrótce więcej informacji!

Poniedziałek 17/09/2018

Ujawniamy program!

Bez zbędnego przedłużania: program jest dostępny! Sprawdź >

Środa 12/09/2018

Trwają zapisy na StartUp Sito 2018!

Tworzysz startup i szukasz inwestora? Nie wiesz, czy Twój pomysł jest dobry? Chcesz poznać ludzi, którzy mają wiedzę o biznesie i pomogą Ci rozwinąć skrzydła? Nic prostszego! Już 8 raz zapraszamy do udziału w konkursie Startup Sito. Sprawdź szczegóły!

Poniedziałek 10/09/2018

Internet Beta 2018 z akredytacją DIMAQ!

Przypominamy nieskromnie, śmiało i z dumą, że InternetBeta jest imprezą z akredytacją DIMAQ! Posiadacze unikalnego certyfikatu kompetencji e-marketingowych na udziale w BetaX skorzystają zatem podwójnie. Punktacja za event: uczestnik – 10 pkt; panelista – 15 pkt; prelegent – 30 pkt. Pamiętajcie, że to Wy jesteście odpowiedzialni za zgłoszenie swoich punktów do IAB Polska. DIMAQ, czyli Digital Marketing Qualification, to program certyfikacji kompetencji e-marketingowych, potwierdzający kwalifikacje pracowników rynku usług marketingu internetowego - czytaj więcej na dimaq.pl

Czwartek 06/09/2018

Od dziś – specjalne niższe ceny na BetaX dla firm z Podkarpacia

1010 zł – to cena za jaką jeszcze możesz być na tegorocznej BetaX! Specjalne warunki cenowe to oferta dla biznesu zarejestrowanego w województwie podkarpackim.
W tym roku po raz kolejny naszej konferencji patronuje Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Chcemy wraz z nim wspierać rozwój firm z regionu, postanowiliśmy więc ułatwić im udział w BetaX. Jesteśmy przekonani, że może to być dla wielu z nich kamień milowy - o „efekcie Bety” przekonało się zresztą już wiele firm z całego kraju, które są uprzejmie donosić nam o swoich sukcesach regularnie i z nieukrywaną satysfakcją😊 Dlatego jeśli jesteś przedsiębiorcą z Podkarpacia albo pracownikiem podkarpackiej firmy, czym prędzej zapoznaj się z programem BetaX!
UWAGA! Biletów w specjalnej cenie nie kupicie już przez naszą stronę. Piszcie na lukasz@internetbeta.pl! Zapraszamy do kontaktu!

Czwartek 06/09/2018

Kup bilet i wygraj lot helikopterem z Cloud2B!

3S Data Center (Cloud2B) oraz Veeam ogłaszają konkurs dla wszystkich, którzy do 18 września kupią bilet na BetaX! Nagrodą w konkursie jest 10 przelotów helikopterem nad Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej, bo przecież lot helikopterem to najlepszy sposób, żeby zobaczyć Betę z Chmury :) Szczegóły >

Poniedziałek 06/08/2018

Złap oddech na wakacjach a za Betę zapłać 30 dni później!

Jak działa działa PayU - Płacę później?? Sprawdź i kup swój bilet na betaX już dziś!

Sobota 21/07/2018

Ostatnia szansa na bilet w niższej cenie!

To już ostatnia szansa na zakup biletu w niższej cenie! Od 1 sierpnia cena wzrasta. Kub bilet!

Piątek 01/06/2018

Bilety Early Birds już dostępne!