Aktualności

Łapcie garść gorących newsów związanych z InternetBeta!

Rozkład jazy autobusów

21:50 / 12.09.2017

Łapcie rozkład jazdy beta limuzyny, naczy autobusu.

POBIERZ ROZKŁAD JAZY AUTOBUSÓW >>>

 

Autobus nr 1

Opiekuni:

Sara Dańczak – 724 495 082

Antonina Wołoszyńska – 693 565 550

 

Trasa:

  • Hotel Hetman (ul. Langiewicza 29b)
  • Hotel Forum (ul. Lisa-Kuli 19)
  • Hotel Hilton Garden Inn oraz Hotel Prezydencki (ul. Wacława Kopisto 1)
  • Hotel Villa Riviera (Al. Sikorskiego 118)
  • CEM WSIiZ (Kielnarowa 386a)

 

Autobus nr 2

Opiekun: Kamila Gancarz – 535 262 125

 

Trasa:

  • Hotel Rzeszów, przystanek pod pomnikiem (Al. J. Piłsudskiego 44)
  • Przystanek na placu Wolności (hotele Hubertus, Ambasadorski, Bristol, Grand)
  • Hotel Grein (ul. Rejtana 1)
  • Hotel Classic, Armii Krajowej,
  • CEM WSIiZ Kielnarowa 386a
czytaj więcej

Finaliści Startup Sito 2017

14:30 / 10.09.2017

Znamy już listę najciekawszych projektów związanych z internetem i nowymi technologiami, które zaprezentują się podczas InternetBeta. Poznajcie 8 finalistów konkursu Startup Sito 2017.

 

Any Mind | anymind.com

Platforma ma za zadanie łączyć osoby szukające wiedzy z tymi, które ją mają. To targowisko, na którym można kupować i sprzedawać wiedzę. Any Mind to platforma webowa (WebRTC) i aplikacja mobilna, wyszukiwarka oparta o uczenie maszynowe (ML), a docelowo także konwersacyjną sztuczną inteligencję (NLP), widgety umożliwiające płatne połączenia bezpośrednio na stronie lub blogu, opcja konta jedno- lub wieloosobowego i rozliczania jako osoba fizyczna lub firma, cena ustalana za minutę połączenia (naliczanie sekundowe), połączenie wideo lub audio (również GSM) oraz czat (multimedia).

 

Challengerocket | challengerocket.com

Innowacyjna platforma do rekrutacji specjalistów IT, która poprzez sourcing (zdobywanie nowych kandydatów) i screening (ocena wiedzy) z wykorzystaniem formuły konkursowej (hackathonów) – jest innowacyjną formą pozyskiwania kandydatów do pracy z właściwymi i sprawdzonymi kompetencjami (a nie deklarowanymi w CV). W czasie hackathonów kodu –  programiści kodują rozwiązania w swoich przeglądarkach, a ich kody są oceniane w sposób zautomatyzowany.

 

CLEVERly | cleverly.pl

Unikatowy agregator Cloud-SaaS – konfigurator i porównywarkę on-line specyfikacji technicznych rozwiązań IT z funkcjami automatyzacji dostarczania leadów oraz zaawanasowaną analityką trendów zakupów i sprzedaży rozwiązań IT. System oparty o zestaw zaawansowanych filtrów, wbudowane szablony do wysyłki ofert/zapytań przetargowych w połączeniu z mechanizmami marketing automation upraszcza pracę działów IT, zwiększa jakość leadów handlowych oraz dostarcza nowe narzędzia promocji i zaawansowane dane analityczne.

 

Rainforest

System składający się ze sterownika elektronicznego połączonego z aplikacją informatyczną. System ten będzie można wykorzystać w akwariach (zarówno słodkowodnych jak i morskich), terrariach oraz paludariach (połączenie akwarium z terrarium – dwóch środowisk naturalnych: wodnego i lądowego w jednym zbiorniku). System  będzie na bieżąco kontrolował, mierzył i optymalizował warunki pogodowe w zbiorniku (akwarium, terrarium lub paludarium), na podstawie danych płynących ze stacji pogodowej. Stacja pogodowa pochodzić będzie z określonej strefy geograficznej, z której pochodzą rośliny i/lub zwierzęta hodowane w zbiorniku w domu. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że dzięki systemowi transponować będzie można do sztucznych zbiorników rzeczywiste warunki pogodowe.

 

Repla.io | repla.io

Darmowy odtwarzacz radiowy z dostępem do ponad 30 000 stacji z całego świata. Słuchacz ma dostęp do swoich ulubionych stacji internetowych oraz stacji AM/FM dostępnych przez internet, a dzięki funkcji „explore” poznaje również nowe. Gdziekolwiek się znajdujemy mamy możliwość słuchania muzyki, relacji sportowych, aktualnych wiadomości i ulubionych audycji.

 

Sundose | sundose.io

Spersonalizowany suplement dostarczany w modelu abonamentowym raz w miesiącu. Skład suplementu jest każdorazowo przygotowywany pod klienta, przez co substancje dobierane są idealnie do potrzeb zdrowotnych. Opracowany algorytm dobierania składu oraz autorska metodę mieszania preparatu umożliwia z jednej strony jest maksymalnie dopasowany skład, z drugiej opłacalność i skalowalność. Sundose to pierwszy tego typu produkt w Europie.

 

Querona | querona.com

Wirtualna baza danych, będąca jednym miejscem służącym do wyszukiwania wszystkich źródeł danych korporacyjnych. Technologia ta łączy ponad 100 zróżnicowanych źródeł informacji i pozwala zbudować własny uniwersalny model danych, mający zastosowanie w ramach narzędzi raportowania. Z Queroną analiza BI i Big Data przebiega sprawniej, umożliwiając szybszy rozwój, większą wydajność oraz łatwiejsze wprowadzanie modyfikacji.

 

Wise Glass | wiseglass.eu

Platforma reklamowa wykorzystująca do dystrybucji mało popularną dotąd przestrzeń jaką jest lustro. Dzięki zaawansowanej technice i innowacyjnym rozwiązaniom Wise Glass jest jedyną platformą dającą możliwość targetowania reklamy według wieku czy płci odbiorców. Dla Wise Glass najważniejsze są proste i sprawiedliwe zasady, dlatego opłaty pobierane są za dotarcie dedykowanej reklamy, a nie za jej nieefektywne wyświetlanie.

 

Gromkie brawa dla finalistów!

czytaj więcej

Punkty za Betę dla osób posiadających certyfikat DIMAQ!

00:00 / 04.08.2017

Dobre informacje dla osób posiadających certyfikat DIMAQ – pierwszego w Polsce certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska. Podobnie jak w zeszłym roku, InternetBeta 2017 została objęta akredytacją DIMAQ. To oznacza, że uczestnicząc w dziewiątej edycji Bety możesz uzyskać punkty do swojego certyfikatu.

Informacje na temat punktów znajdziesz pod tym linkiem: http://dimaq.pl/eventy/

Druga dobra wiadomość dla osób, które posiadają certyfikat to prawo do nabycia biletów na konferencję w cenie early birds i to niezależnie od tego, kiedy dokonają jego zakupu! Aby skorzystać z oferty, należy skontaktować się z Łukaszem (lbis@wsiz.rzeszow.pl) w wiadomości podając swoje imię, nazwisko oraz numer certyfikatu. Po pozytywnym zweryfikowaniu otrzymasz od nas kod uprawniający do zakupu pojedynczego biletu.

Więcej o certyfikacie DIMAQ można znaleźć na stronie: http://dimaq.pl

Czekamy na Was DIMAQ-owcy!

czytaj więcej

IAB Polska obejmuje patronatem honorowym, a tym samym poświadcza, że Beta to zacna impreza!

14:16 / 01.08.2017

Mamy zaszczyt ogłosić, że InternetBeta doczekała się patronatu honorowego samego IAB Polska. Cieszymy się, że tak prestiżowa instytucja zechciała stać się naszym opiekunem i potwierdzić wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Wiemy, że InternetBeta dla branży marketingowej to okazja do spotkania i nawiązania nowych kontaktów. Nie zapominajmy jednak, że trzy dni w Kielnarowej k. Rzeszowa to przede wszystkim okres wypełniony prelekcjami oraz warsztatami od najciekawszych specjalistów z branży.

Zeszłoroczna edycja zgromadziła blisko 80 prelegentów, którzy zapewnili nam ponad 70 doskonałych prezentacji. Wiele wystąpień odbywa się jednocześnie, dlatego każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, jakie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Spotykają się na niej różne środowiska i branże: internetowe, marketingowe, startupy i NGOs.

Śmiało można powiedzieć, że InternetBeta to jedyna tak interdyscyplinarna konferencja w Polsce. Gromkie brawa dla IAB Polska za objęcie patronatem honorowym naszego wydarzenia!

czytaj więcej

Gdzie najlepiej spać w czasie Bety?

17:17 / 20.07.2017

Wiemy, wiemy, nie spicie za wiele... Bo robicie prezentację lub inne rzeczy. Gdyby jednak naszła Was ochota na krótką drzemkę, oto lista hoteli w Rzeszowie, które w dniach 13-15.09.2017 otwierają swoje drzwi dla Was jeszcze szerzej niż zwykle.

Hotele, które od wielu lat są partnerem Bety, przygotowują specjalne promocje dla Was. Przy rezerwacji mówisz „internetbeta” i masz zniżkę na nocleg. Poniżej znajdziecie listę miejsc, gdzie będziecie mogli spokojnie oddać się w objęcia Orfeusza. I nie martwić się o dojazd do Kielnarowej!
Hotele z listy są uwzględniane w trasie przelotowej betowych busów. Dzięki temu dostaniecie się wszędzie bez problemu i wygodnie – i na prelekcje i na imprezę 😊
Lista hoteli znajduje się tutaj: http://www.internetbeta.pl/wazne-informacje

 

czytaj więcej

Nie masz jeszcze aplikacji mobilnej InternetBeta 2017?

Pobierz już teraz i bądź na bieżąco!