Aktualności

Konferencja InternetBeta to w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, najlepsza impreza tego typu w Polsce. Cieszymy się z takiej oceny i co roku staramy się podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej.

Punkty za Betę dla osób posiadających certyfikat DIMAQ!

00:00 / 04.08.2017

Dobre informacje dla osób posiadających certyfikat DIMAQ – pierwszego w Polsce certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska. Podobnie jak w zeszłym roku, InternetBeta 2017 została objęta akredytacją DIMAQ. To oznacza, że uczestnicząc w dziewiątej edycji Bety możesz uzyskać punkty do swojego certyfikatu.

Informacje na temat punktów znajdziesz pod tym linkiem: http://dimaq.pl/eventy/

Druga dobra wiadomość dla osób, które posiadają certyfikat to prawo do nabycia biletów na konferencję w cenie early birds i to niezależnie od tego, kiedy dokonają jego zakupu! Aby skorzystać z oferty, należy skontaktować się z Łukaszem (lbis@wsiz.rzeszow.pl) w wiadomości podając swoje imię, nazwisko oraz numer certyfikatu. Po pozytywnym zweryfikowaniu otrzymasz od nas kod uprawniający do zakupu pojedynczego biletu.

Więcej o certyfikacie DIMAQ można znaleźć na stronie: http://dimaq.pl

Czekamy na Was DIMAQ-owcy!

czytaj więcej

IAB Polska obejmuje patronatem honorowym, a tym samym poświadcza, że Beta to zacna impreza!

14:16 / 01.08.2017

Mamy zaszczyt ogłosić, że InternetBeta doczekała się patronatu honorowego samego IAB Polska. Cieszymy się, że tak prestiżowa instytucja zechciała stać się naszym opiekunem i potwierdzić wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Wiemy, że InternetBeta dla branży marketingowej to okazja do spotkania i nawiązania nowych kontaktów. Nie zapominajmy jednak, że trzy dni w Kielnarowej k. Rzeszowa to przede wszystkim okres wypełniony prelekcjami oraz warsztatami od najciekawszych specjalistów z branży.

Zeszłoroczna edycja zgromadziła blisko 80 prelegentów, którzy zapewnili nam ponad 70 doskonałych prezentacji. Wiele wystąpień odbywa się jednocześnie, dlatego każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, jakie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Spotykają się na niej różne środowiska i branże: internetowe, marketingowe, startupy i NGOs.

Śmiało można powiedzieć, że InternetBeta to jedyna tak interdyscyplinarna konferencja w Polsce. Gromkie brawa dla IAB Polska za objęcie patronatem honorowym naszego wydarzenia!

czytaj więcej

Gdzie najlepiej spać w czasie Bety?

17:17 / 20.07.2017

Wiemy, wiemy, nie spicie za wiele... Bo robicie prezentację lub inne rzeczy. Gdyby jednak naszła Was ochota na krótką drzemkę, oto lista hoteli w Rzeszowie, które w dniach 13-15.09.2017 otwierają swoje drzwi dla Was jeszcze szerzej niż zwykle.

Hotele, które od wielu lat są partnerem Bety, przygotowują specjalne promocje dla Was. Przy rezerwacji mówisz „internetbeta” i masz zniżkę na nocleg. Poniżej znajdziecie listę miejsc, gdzie będziecie mogli spokojnie oddać się w objęcia Orfeusza. I nie martwić się o dojazd do Kielnarowej!
Hotele z listy są uwzględniane w trasie przelotowej betowych busów. Dzięki temu dostaniecie się wszędzie bez problemu i wygodnie – i na prelekcje i na imprezę 😊
Lista hoteli znajduje się tutaj: http://www.internetbeta.pl/wazne-informacje

czytaj więcej